Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpop Grupların En Eksik Yönü (Vokal, Rap, Dans)

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,900
Kpop gruplarının hepsinin eksik olduğu ortak özellik: tamamen canlı performans (1. Ve 2. Nesil idol grupları bu tanımın dışında.) 2.nesilden sonraki tüm nesiller tamamen canlı performans sergilemekte eksikler. 3. Jenerasyonda bir iki grup var bu konuda başarılı olan ama artık onlar da tamamen canlı sergilemiyorlar o yüzden kpop'un en büyük eksiği bu bence.

Konu Sahibi
A

Anonymous (ee45)

Kpop gruplarının hepsinin eksik olduğu ortak özellik: tamamen canlı performans (1. Ve 2. Nesil idol grupları bu tanımın dışında.) 2.nesilden sonraki tüm nesiller tamamen canlı performans sergilemekte eksikler. 3. Jenerasyonda bir iki grup var bu konuda başarılı olan ama artık onlar da tamamen canlı sergilemiyorlar o yüzden kpop'un en büyük eksiği bu bence.
Kesinlikle canlı söyleselerdi destek ile söylüyorlar o destek olmasa durum içler acısı

Konu Sahibi
A

Anonymous (7c0f)

Şimdi öhöm Enhypen şarkılarını sevdiğim için müzik showlarını falan izleyim diyorum ama maalesef, başlarda çok sıkıntı olmuyordu son zamanlarda 3 yıllık olunca kötü gelmeye başladı
Hocam şimdi drunked dazed da zıplama kısmında bile senkronize adamlar gel sende engene ol anlaşalım

Konu Sahibi
A

Anonymous (1d02)

Hocam şimdi drunked dazed da zıplama kısmında bile senkronize adamlar gel sende engene ol anlaşalım
Başlarda sıkıntı değildi derken drunk dazed kastediyordum güzel o, performansları da etkilemiyor beni engene olmak cazip geliyor bakarız duruma göre

Konu Sahibi
A

Anonymous (2a2f)

Ben konuyu açan anonimim tüm fandomlardan özür dilerim haksızdım

Uranyum haklıydı

Konu Sahibi
A

Anonymous (736f)

Başlarda sıkıntı değildi derken drunk dazed kastediyordum güzel o, performansları da etkilemiyor beni engene olmak cazip geliyor bakarız duruma göre
Bite me de iyi şimdi hakkını yemeyelim çocukların dansının engene olmak caziptir gel bizimle

Reidia

Mor Sümbül
Rookie Idol
Tepki
617
Açıklama yapmaya üşeniyorum yalnızca bana göre en eksik yönlerini söyleyeceğim sizde söylebilirsiniz.
Not:Vokal, rap ve danstan en eksik yönünü seçiyorum ortalama dahi olsa

EXO
Dans/Rap (Vokalden kurtarıyorlar resmen)

BTS
En eksik vokal, dans ve rapde eksik ama en eksik vokal kesinlikle

Blackpink
Dans en eksik sonra vokal, rap jenlisa ortak yapınca eh işte oluyor.

Stray Kids
Vokal

ENHYPEN
Dansları ortalamanın da altında acil bir şeyler yapmalılar

TXT
Vokalleri klasik hybe vokali çok garip hybe vokalleri tanımlayamıyorum

Lesserafim
Direkt şarkı söylemek, koreografileri çok saçma ztn

Aespa
Vokal dışında bir şeyleri yok aga sahne hakimiyetinden azda olsa kurtarıyorlar birde güzelliklerinden kız grupları dansları zaten hep klasik 😐 (oha lan sahne hakimiyeti de ekleyebilirdim)

Twice
Hepsi ortalama aklıma gelmiyor zaten çokta dinlemedim o yüzden pas geçiyorum

Itzy
Rap, seslerini güzel kullansalar birde keşke

Nmixx
Vokalden kurtarıyorlar pt2 gerçi dansları da eh işte sayılır

NewJeans
Riskli ve potansiyellerinden yüksek şeylere pek girişmedikleri için 3de eksik gibi hissediyorum zaten üyeler baya ortalama altı tek güzel sesleri var sayılır

Başka hangi popüler gruplar kaldı muhteşem analizlerim için yazın lütfen

Bismillah paylaşıyorum.
Kanka neden anonim oldun ki ? 😒😒
Yazdığın bütün şeyle ne ilginçtir ki
Şu aralar daha da popüler olan gruplar

Ya "ay canım sıkıldı hadi yalandan forum açayım hem baya eğleneyim" dediğin başlık

Onun dışında çok fazla gruplar hakkında bilgin olmadığı yazdıklarından anlaşıyor.