Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Kpop Ile Ne Zaman Tanıştınız?

Kpop ile ne zaman tanıştınız?

• Kullanılan toplam oy
    45

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275
Gangnam style daha yeni popüler olduğu zamanlar sonbahara az kalmıştı sanırsam bilgisayarda dinlerken YouTube nin önerilerde shinee ve suju videolarını merak edip izlemekle başladı Sherlock mvsini izlemiştim parçayı pek beğenmemiştim ama mv çok hoşuma gitmişti bağlanma sebebim o zamanlar bile normal sektörden daha iyi mvler cikarmalariydi parçaları beğenmezsen bile mvlere odaklanıp izlerdim

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
D.o nun oynadığı hello monster dizisini izleyip doyu beğenip araştırmam ve exo call me baby müzik videosuyla bu bataklığa düşmem bir oldu ajsjsjja 2015 yılı 12 yaşındaydım o zamanlar

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
682
Gangnam style daha yeni popüler olduğu zamanlar sonbahara az kalmıştı sanırsam bilgisayarda dinlerken YouTube nin önerilerde shinee ve suju videolarını merak edip izlemekle başladı Sherlock mvsini izlemiştim parçayı pek beğenmemiştim ama mv çok hoşuma gitmişti bağlanma sebebim o zamanlar bile normal sektörden daha iyi mvler cikarmalariydi parçaları beğenmezsen bile mvlere odaklanıp izlerdim
Nu'est face mv si zamanları,BTS çıkış zamanları..
BTS'in debut şarkısını ilk kez dinlediğimde lalala kısmını beğenmiştim bir tek ama mv si inanılmazdı.O dönemler her şey daha güzelmiş

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
D.o nun oynadığı hello monster dizisini izleyip doyu beğenip araştırmam ve exo call me baby müzik videosuyla bu bataklığa düşmem bir oldu ajsjsjja 2015 yılı 12 yaşındaydım o zamanlar
Aaa senle neredeyse yasitiz mi 2003lü müsün, bir anda daha az yalnız hissettim jzhzhxhjdhdjdbdjdhjdhdkxkx