Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpopta Öğrenmek Istediginiz Sırlar

Ü

Üye silindi 187

Tek bir sey öğrenme hakkım olsaydı bende GG derdim çünkü çok sansasyoneldi.👍 Gfriend in neden dağıldığını bilmiyorum ama eski başkanın ve hybein ortak işi olduğu belli. Üyeler hala birbirini destekliyor ve hala sürekli etkileşim veriyorlar. Belki de lessarafim e yoğunlaşmak istediler diyorum da grubun kemik kitlesi vardı yani onların masrafi hybe a yük olmazdı.
bence bang pd hep aklında bir kız grubu planlıyordu ama bighitte olsun istemedi source sahibi arkadaşıyla anlaştı.Gfriend malesef lesserafim çıkış yapsın diye feda edildi bu bir gerçek

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
bence bang pd hep aklında bir kız grubu planlıyordu ama bighitte olsun istemedi source sahibi arkadaşıyla anlaştı.Gfriend malesef lesserafim çıkış yapsın diye feda edildi bu bir gerçek
Bu gerçek beni cok üzüyor malesef... Gfriend sahneye yakışan bir grup dinleme zevki de yüksek üstelik tüm üyeleri bir gün bir daha sahnede görmek istiyorum😔

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ben Woojin gruptan tam olarak neden ayrıldı onu öğrenmek isterdim