Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpopta En Sevdiğiniz Rapper Kim Veya Kimler?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,856
Benim Bts Suga Namjoon ve Nct Mark bu üçünün rapi benim favorim bir de Marka karşı önyargılı olmayın gerçekten rapi çok güzel. Son olarak ister kabul edin ister etmeyin kpopta rapte yetenekli olan kişi sayısı vokalde yetenekli olan kişi sayısından çok daha az

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,485
Changbin ve Hanın hangi rapini dinlemeliyim önerin var mı
Ayyy böyle sorular sorulunca öneremem asla ama çok istiyorsan 3Racha'nın şarkılarını dinleyebilirsin. Rap ağırlıklı oluyorlar genelde. Heyday, 3Racha gibi. (Burda stayliğimi sorgulayabilirsiniz 😶) ama mesela Han'ın "I See" diye bir şarkısı var. 3Racha'da sahne ismi olarak kullandığı J.One ile çıkardı o şarkıyı. Onu dinleyebilirsin mesela. Veya Jyp Nation'ın "You In My Blurred Memories" şarkısında Han'ın bir rap kısmı var. Changbin için Thunderous olabilir, şimdilik bu kadar aklıma gelirse yazarım

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,878
Rap dinlemeyi sevmezdim taa ki Nct çıkış yapana kadar. Mark, Yangyang ve Sungchan'ın raplerini seviyorum. Tane tane tüm söyledikleri kelimeler anlaşılıyor. (Bu anlamda Jaemin'in de hakkını yememek lazım. Çok geliştirdi kendini rap konusunda). Sungchan'ın raplerini dinlemeyi özellikle çok seviyorum sesi de güzel olduğu için.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,856
Ayyy böyle sorular sorulunca öneremem asla ama çok istiyorsan 3Racha'nın şarkılarını dinleyebilirsin. Rap ağırlıklı oluyorlar genelde. Heyday, 3Racha gibi. (Burda stayliğimi sorgulayabilirsiniz 😶) ama mesela Han'ın "I See" diye bir şarkısı var. 3Racha'da sahne ismi olarak kullandığı J.One ile çıkardı o şarkıyı. Onu dinleyebilirsin mesela. Veya Jyp Nation'ın "You In My Blurred Memories" şarkısında Han'ın bir rap kısmı var. Changbin için Thunderous olabilir, şimdilik bu kadar aklıma gelirse yazarım
öneremeyebilirsin sorun değil ben de bu konularda pek iyi değilim ama dediklerine bir ara bakacağım

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Bts Rap line iyi Jennie de bence rap okuma da baya iyi. Rm özellikle son iki albümünü de çok beğendim. Onun dışında Korece Rap ben genelde dinlemiyorum sözleri anlamak için baya analiz yapmak lazım çok hayran değilsem genelde üşenirim. Genel olarak Kore rap şarkılarının kliplerini izlediğim de rahatsız oluyorum genellikle kadınlara hep cinsel obje gibi davranılıyor böyle şeyleri asla izlemem ve onaylamam. Rap de daha çok yerel rap dinlemeyi seviyorum. Sözlerini anladığım çöpünü iyisini ayırabildiğim için. Birde rap ve rock da sözleri anlamak hikaye özellikle çok önemli. Ben rap den çok sıkı bir rock severim. Bence Türkiye de gerçekten çok iyi rap ve rock sanatçıları var.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,179
Jenlisa+soyeon.Onun dışında Yuqi nin kalın sesine ölürüm ölürüm.Erkek grup çok bilmiyorum onlar hakkında yorumum yok o yüzden.

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Favori idol rapçilerim RM ve Mark.Ben old-school seviyorum bu ikili tarz olarak bana daha eski ekolden geliyor.
Onun harici ses tonlarını sevdiklerim var:Suga,Taeyong,Lisa,Jennie,CL,Bobby,Ateez rapçileri,Skz han,jhope,vernon