Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lee Sun Kyun Ölü Bulundu.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,360
Uyarı: olası intihardan bahsediliyor.
Polise göre Lee Sun Kyun
vefat etti.
27 Aralık'ta Seul Seongbuk Polis Karakolu, Seul'de Waryong Parkı'nda park etmiş bir arabanın içinde baygın bir adam bulduklarını bildirdi. Polis, bir kadının kocası tarafından bırakılan intihar notu benzeri bir yazı bulduktan sonra kocasının evi terk ettiğini söyleyen bir kadından acil bir çağrı aldıktan sonra siteye gitmişlerdi.
O sabahın ilerleyen saatlerinde polis, söz konusu adamın Lee Sun Kyun olduğuna dair haberleri "Kimliği doğrulandı" diyerek açıklamada bulundu. Ayrıca polis, Lee Sun Gyun'un aracının içinde yanan kömür briketlerine dair kanıtlar bulduğunu paylaştı. Böylece ölümünün ardındaki nedenin intihar olabileceğine dair iddialar güçlendi.Geçtiğimiz Ekim ayından itibaren Lee Sun Kyun, yasa dışı uyuşturucu kullanımı suçlamasıyla polis tarafından soruşturma altındaydı.
Bu acı dolu dönemde Lee Sun Kyun'un ailesine ve arkadaşlarına en derin başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz.
Lee Sun Kyun, 20 yıldan fazla süren bir oyunculuk kariyerine sahip başarılı bir aktördü.
_231227_100355_647.jpg

Kaynak:güneykoresineması

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,360

Hayranları onu daha çok "My Mister","Dr.Brain" ve"Parasite" gibi yapımlardaki rolleri ile tanımıştı.

Tepki
1,364
Uyarı: olası intihardan bahsediliyor.
Polise göre Lee Sun Kyun
vefat etti.
27 Aralık'ta Seul Seongbuk Polis Karakolu, Seul'de Waryong Parkı'nda park etmiş bir arabanın içinde baygın bir adam bulduklarını bildirdi. Polis, bir kadının kocası tarafından bırakılan intihar notu benzeri bir yazı bulduktan sonra kocasının evi terk ettiğini söyleyen bir kadından acil bir çağrı aldıktan sonra siteye gitmişlerdi.
O sabahın ilerleyen saatlerinde polis, söz konusu adamın Lee Sun Kyun olduğuna dair haberleri "Kimliği doğrulandı" diyerek açıklamada bulundu. Ayrıca polis, Lee Sun Gyun'un aracının içinde yanan kömür briketlerine dair kanıtlar bulduğunu paylaştı. Böylece ölümünün ardındaki nedenin intihar olabileceğine dair iddialar güçlendi.Geçtiğimiz Ekim ayından itibaren Lee Sun Kyun, yasa dışı uyuşturucu kullanımı suçlamasıyla polis tarafından soruşturma altındaydı.
Bu acı dolu dönemde Lee Sun Kyun'un ailesine ve arkadaşlarına en derin başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz.
Lee Sun Kyun, 20 yıldan fazla süren bir oyunculuk kariyerine sahip başarılı bir aktördü.
Ekli dosyayı görüntüle 20956

Kaynak:güneykoresineması
Hakkındaki iddialar sadece m.dde kullanmakla ilgili miydi? Olaylarını çok takip etmemiştim. Eğer sadece buysa ve başkasına bir zarar vermediyse int1har etmesine üzüldüm. Çok sevdiğim ve yetenekli bulduğum bir oyuncuydu. My Mister, Pasta, Coffee Prince, Parasite gibi yapımlarda izledim ve hem kendisine hem de oyunculuğuna bayılıyordum. Dediğim gibi tek suçu m.dde kullanmasıysa yazık olmuş. Sevenlerine Allah sabır versin.
(Buradan kimse m.dde kullanma suçunu küçümsediğimi düşünmesin. Çünkü asla böyle bir şeyi hafife almam. Ama sadece kullanıcı olan birinin bu sonu hak ettiğini düşünmüyorum. Eğer satıcıysa yada para bulmak için başkalarına zarar verdiyse iş değişir tabi.)

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,900
Olaylarını okumuştum ama çok detaylı da takip etmedim. Uyuşturucu testi negatif çıkmıştı diye hatırlıyorum. Daha ilk iddialar ortaya atıldığı gibi adamın projeleri falan durdurulduydu falan. Çok üstüne gidildi. Eğer gerçekten iftiraysa ki testi negatif çıktığına göre öyle gibi görünüyor. Yazık oldu adama. Hiçbir projesini izlemedim ama Korede önemli bir oyuncu olduğunu biliyorum. Bir de çocukları falan varmış sanırım. Çok üzücü ya.

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Olaylarını okumuştum ama çok detaylı da takip etmedim. Uyuşturucu testi negatif çıkmıştı diye hatırlıyorum. Daha ilk iddialar ortaya atıldığı gibi adamın projeleri falan durdurulduydu falan. Çok üstüne gidildi. Eğer gerçekten iftiraysa ki testi negatif çıktığına göre öyle gibi görünüyor. Yazık oldu adama. Hiçbir projesini izlemedim ama Korede önemli bir oyuncu olduğunu biliyorum. Bir de çocukları falan varmış sanırım. Çok üzücü ya.
En son kabul etti uyusturucu aldigini ama ben encok cocuklarina uzuluyorum

Tepki
122
Twitter da gördüm bende biri de şey yazmıştı bu olay olmadan 2 gün önce polise soruşturma için gitmiş ve 19 saat boyunca sorguda bırakmışlar adam kullandığını itiraf etmişti.üstüne üstlük m*dde kullanımda da 3 kez negatif sonuç vermiş ona rağmen bu kadar üstüne gidilmesi cidden üzücü huzur içinde uysun 🙁

Tepki
1,364
Çok doğru söylemişsin 👏🏻👏🏻👏🏻 ama Kore bu konularda çok katı yani baya sektörden sürmeye bile varıyor. Bildiğim kadarıyla.🤷🏻‍♀️
Evet katı ama aynı durumda olup bir süre sonra sektöre geri dönen ve kariyerine devam eden isimler de var. En ünlü örneği Joo Ji Hoon'dur mesela. Keşke yaptığı yanlışı kabul edip özür dileyip biraz ara verseydi. Ama her insan aynı yükü aynı güçle taşıyamaz. Demek ki yaşadıkları çok ağır geldi. Bu durumda bir aileye sahip olması da kararını tetiklemiş olabilir. Ailesine yaşattıkları, onlara karşı mahcubiyeti ve en tepedeyken birden yere çakılması ona çok ağır gelmiş demek ki. Aslında artık bir analiz yapmaya da gerek yok. Giden gitti, kalana da büyük bir acı kaldı. Umarım bu olaylardan ders alınır da insanlar yorum yaparken bir kere daha düşünür. Gerçekten üzüldüm Lee Sun Kyun'a. Çok çok iyi bir oyuncuydu. Daha ne güzel projeleri olacaktı kim bilir. Sadece ailesi için değil sektör için de büyük bir kayıp.

Tepki
1,364
M*dde kullanımıyla alakalı değilmiş sadece 😶
Ben de okudum şimdi o bilgileri. 1ğrenc bir şey ne diyeyim. Suçlu olan biri hakkında savunma yapmaya gerek yok. Olan ailesine oldu. Bozulan reklam tazminatı nedeniyle 10 milyar won borçlanmış bir de. Umarım ailesinden temin etmeye kalkmazlar. Hepsinin hayatı alt üst oldu onun yüzünden.