Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Linçleneceğiniz Düşünceleriniz

A

Anonymous (5c9e)

G dragon hayatımda gördüğüm en prob insan. Kadınları sadece bir ihtiyaç malzemesi olarak gördügünü düşünüyorum. Sanatcılıgına lafım yok ama sırf çok yetenekli diye gelip burada kişilik güzellemesi yapamam. Hayvan istismarcısı, seu*gri ve olaylarını görmezden geldi. Bazı insanlar napsın canım kendi grup arkadası sonuçta sanat hayatına tasımak zorunda değil diyenler biraz aklını calıstırsın lütfen🙏
Forumda bile seven bir üye var igrenc

levirem

Trainee
Tepki
111
Başarısız spor dallarındaki sporcular atılmalı.Elimde olsa milli futbol takımı ve daha birçok sporcuyu kovardım.

Aynı zamanda meclisi komple kaldırırdım.3-5 kodaman toplanıp sikko sikko karar veriyor.365 günün max 5 günü çalışıyorlar ve halkın üzerine kambur olmaktan başka bir şey yapmıyorlar.Ve 1 kişinin bile halkı temsil ettiğini düşünmüyorum.

Astrea

Trainee
Tepki
155
Midsommar rahatsız edici ve kötü bir film. Doğru düzgün fikirsel altyapısı olduğunu da düşünmüyorum. Sadece görsel olarak uğraşılmıştı. Bir de Yks'den sonra depresyona girmişken izlemiştim çok kötüydü fjgohıkdjxjc

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Bp ününü bence şans eseri yakaladı. Çok öne çıktıkları hiç bir şey olduğunu düşünmüyorum. Neden hala bu kadar ünlüler bilmiyorum

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Bp ününü bence şans eseri yakaladı. Çok öne çıktıkları hiç bir şey olduğunu düşünmüyorum. Neden hala bu kadar ünlüler bilmiyorum
Kızların sahne enerjileri iyi bence(bornpink turunun başı hariç 👽).Belki hepsi all rounder değil ama temsil ettikleri alanda iyiler(daha iyileri var tabi).Jennie ve Jisoo da visual olarak Kore'ye uyuyor.Rose ve Jen in ingilizcesi iyi bu sayede kolayca yurtdışına açıldılar.Şarkilarıda iyi bence.Solo stanlerin iddia ettikleri kadar araları kötü değil hatta direkt kötü değil bence bir twice değiller ama araları iyi bence.Bp nin bu kadar büyümesinde şans ve yg nin rolü var tabiki ama bence kızlar da idol olarak iyiler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

aa ben boyle bir sey bilmiyorum. emin misin boyle bir sey olduguna? boyle bir sey varsa yaptigi kesinlikle zorbalik.
Blogda okumuştum doğru diye düşünüyorum o yüzden ama nereden bulabilirim bilmiyorum.

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
iki uyenin de iyi rap yapmasi onlari diger kiz gruplarindan ayiriyo ve one cikariyo. cogu kiz grubunda sesi iyi olmayan uyelere rap diye dumduz konusma parti veriliyo. ilgi cekici ve yetenekli uyelere sahipler. ayrica sahne hakimiyetleri cok guclu ve asil onemli olan da bu bence. born pink turunun baslangicini saymazsak performanslari baya iyi.
Bende tabii ki yetenekleri yok demiyorum gayet iyiler ama onlardan kat ve kat iyileri var. Ben bunda YG'nin payının büyük olduğunu düşünüyorum.

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
treasure, ikon, winner hepsi yg'deydi ama hicbiri blackpink kadar etki yaratmadi. yg'nin tabii ki payi var ama en buyuk payin yg'ye ait oldugunu da sanmiyorum. aksine grubun sarki cikarmasini engelleyen bir sirket yg. neyse dedigin gibi yg'nin payi buyuk olsaydi diger yg gruplari da blackpink kadar buyuk olurdu.

ki senin icin demiyorum genel bir yorum yapacagim 'sirketin payi buyuk' yorumunun bir tek blackpink'e yapilmasi sıktı. kpop sektorunde hangi sirkette oldugun onemli ama big3'de cikis yapan tek grup blackpink degil, yg'de cikis yapmak da kolay degil.

treasure, ikon, winner hepsi yg'deydi ama hicbiri blackpink kadar etki yaratmadi. yg'nin tabii ki payi var ama en buyuk payin yg'ye ait oldugunu da sanmiyorum. aksine grubun sarki cikarmasini engelleyen bir sirket yg. neyse dedigin gibi yg'nin payi buyuk olsaydi diger yg gruplari da blackpink kadar buyuk olurdu.

ki senin icin demiyorum genel bir yorum yapacagim 'sirketin payi buyuk' yorumunun bir tek blackpink'e yapilmasi sıktı. kpop sektorunde hangi sirkette oldugun onemli ama big3'de cikis yapan tek grup blackpink degil, yg'de cikis yapmak da kolay degil.
Bilmiyorum, o zaman kesinlikle neden ünlu oldukları açıklanamaz bir konuma düşüyor ve geriye sadece şanslılar demek kalıyor. Çünkü kesinlikle bu popüleriteyi hak edecek herhangi bir duruş veya yetenek yok

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
simdi okudum sitedeki haberden eger kacirdigim bir yer yoksa kizin annesine kotu soz soylememis, kizin yaptiklarini annesine anlatmakla tehdit etmis. yani kiz garam'in arkadasinin ciplak fotograflarini cevrimici bir toplulukta yayinlamis, garam da eger kiz ozur dilemezse ve baska bir okula kayit olmazsa (?) kizin yaptiklarini annesine soyleyecegini soyluyo

Sanki bu kız değildi.Olayla alakası olmayan random bir kızdı.Ama yinede sınıf arkadaşıydı.Bir ara bulursam atarım.

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Şirket payının olması her büyük şirket grubu için geçerlidir. Bu konuda konuşan idoller bile oldu. YG medya oyunlarında iyi olabilir. Ama günün sonunda fanlık kişinin kendi tercihine kalıyor. YG debut zamanı da çok destekleyiciydi. Ama kızlara gelen linç yorumlarını engelleyemedi. Aradan zaman geçince insanlar BP'e farklı bir gözle bakıp, fan olmaya başladı. YG sahneye kendi çıkıp, BP adına şarkı söylemediği sürece bütün ünün sebebi şirketmiş gibi davranmak absürt olur.
Büsbütün sebebi şirket demedim ki payı büyük dedim. Çünkü manyak iyi soz yazarları rapperlar ve mükemmel vokalleri olan kişilerin arasında geziyorlar şu an, ve kimse inkar edemez ki bu kızlar YG'de olmasaydı şu anda olduklari yerde olamayacaklardi? Yine popüler olurlar mıydı? Evet olurlardı ama şimdi ki kadar asla. Ne fizikleri amerika'nin tarzı ne de yüzleri o şekilde de hayatta kalamazlardi objektif olun bence

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Amerika'ya giden hangi grup Amerikan tarzıydı pki? Zaten K-pop'ın globale açılmasının en büyük sebebi FARKLI olmalarıydı. Daha önce sitede de demiştim, "Amerika'nın kendileri gibi olan Korelilere ihtiyacı yok, tamamen farklı oluşlarına çekiliyorlar" diye. Popülerite de her zaman yetenek ile doğru orantıda olmaz. Örnek gösterdiğin Amerika'da bile bu durum mevcut. Asıl sen biraz daha objektif olup, durumun farkına varmalısın bence.
Sanmıyorum, her neyse boşuna linçleneceğin düşünceler kısmına yazmadım duşüncemi. Ayrica bp'ye karsı daha ne kadar objektif olabilirim onu da bilmiyorumda hadi neyse. Kabul etmeyecrğiniz başından belli

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Anonime ihtiyaç yok zaten herkes biliyor.G dragonu seviyorum❤❣
forumun erkek kullanıcıları biraz mal oluo

Bilmiyorum, o zaman kesinlikle neden ünlu oldukları açıklanamaz bir konuma düşüyor ve geriye sadece şanslılar demek kalıyor. Çünkü kesinlikle bu popüleriteyi hak edecek herhangi bir duruş veya yetenek yok
sanki geri kalan idol alemi kırılıyor yetenekten duruştan amq

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Linçlemek? Gayet düzgün bir üslupla cevap verdiğimi düşünüyorum. Ayrıca benim sana cevap vermemdeki en büyük sebep, fikir belirtmekti. Burda birbirimize fikir kabul ettirmek zorunda da değiliz zaten. "Kabul etmeyeceğinizi biliyordum" gibi söylemlere gerek yok o yüzden.
Sen linçledin demedim, boşu boşuna linçlenecek düşünceler adlı kısma yazmadım dedim , çünkü bu düşüncemin genel görüş ve kani dışında olduğunun ve asla kabul edilmeyeceğini bildiğimden buraya yazdim

forumun erkek kullanıcıları biraz mal oluo

sanki geri kalan idol alemi kırılıyor yetenekten duruştan amq
Onlardan daha yetenekli ama daha az ünlü olanlar var demek istedim? Biraz alınganlık var gibi üstünüzde hanımlar