Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lipbalm Önerileri

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
yeyyy lipbalm konusuuu
benim lipbalm kullanma rutinim şu şekilde oluyorr: geceleri uyumadan önce decubal sürüyorum. yapısı baya bildiğiniz vazelin gibi ve çok yoğun ben o yüzden bunu geceleri kullanıyorum. bebekk gibi oluyo arkadaşlar kuruluk, çatlak oluyorsa dudaklarınızda birebir.
gün içinde de vaseline kullanıyorum bu daha hafif bi yapıda kakaolu olan mis gibii.(ben bunların stick olanını kullandım beğenmedim yapılaırnı hiç). bir de bobbi brown extra lip tint çok çok hafif bu rujların vs. altına kullanıyorumm
Decubal listeme eklendi. Ruj şeklinde olanlar genelde çok iyi olmuyor biraz daha katı bir yapıda olduğundan sanırım

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Ayda 1 nemlendirici bitiriyorum nolur uygun fiyatlı falan da önerin denerim hic sorun değil csbsnjsjz

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Zoretanin tedavisi almaya başladığımdan beri sadece hametan(mavi) ve blistex ile yaşıyorum, pembesi hafif renk veriyor niveanın renkli olanları gibi kurutmuyor da (blistexin kutu olanı baya iyi, kutudan alınanlar hijyenik değil diyorlar ama diğerlerinden istediğim verimi alamıyorum 🥲)

vaseline yatmadan önce sürüp sabah kalkınca yumuşacık oluyor fakat sık kullanınca kurutuyor?

Nivea beyaz olan baya yoğun sık sık kullanmayacaksanız ise yarıyor ama bana yetmiyor

Dermoskin lip balmı yumuşacık yapıyor fakat onarma özelliği yok, hafif yağlı kolay eriyor çok seviyorum ama onarma özelliği olmaması pek işime gelmiyor
Kutu olanları bence tüm lipbalmlarda daha iyi bir seçenek yapı olarak. Ben hijyen olarak eski lipbalmımın ucuyla sürmeyi keşfettim daha iyi oluyor böyle
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

stickleri sürüyorum sürüyorum süreyya hanımın muhteşem değişimi oluyor işe yaramazlarr
Maalesef ya bir blistex o konuda diğerlerinden daha iyi

haneull

Rookie Idol
Tepki
607
Benim dudaklarım da felaket olduğu için hiçbiri kesin çözüm değil zaten sürekli yeniliyorum gün içinde
Gün içinde yenilemek hiç aklıma gelmiyor yaaa bunun için fazla tembelim djdjjd😂😂
Bence Farmasi'ye şans ver. Eğer biraz daha eczane tarzı istersen Terramycin diye bir krem var akşam yatmadan sür pamuk gibi yapıyor.
Elimde ki bitince farmasiye bakabilirim belki ilaç gibi şeyleri hiç sevmiyorum ama pamuk gibi oluyor demende inanilmaz cazip geldi dudaklarından biraz çeken biriyim de jdjdjdj😂😂

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Ayda 1 nemlendirici bitiriyorum nolur uygun fiyatlı falan da önerin denerim hic sorun değil csbsnjsjz
Nasıl ya, cidden mi?
Rossman'da ucuza almıştım en son şuan ki fiyatı hakkında bir fikrim yok ama😅

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Gün içinde yenilemek hiç aklıma gelmiyor yaaa bunun için fazla tembelim djdjjd😂😂

Elimde ki bitince farmasiye bakabilirim belki ilaç gibi şeyleri hiç sevmiyorum ama pamuk gibi oluyor demende inanilmaz cazip geldi dudaklarından biraz çeken biriyim de jdjdjdj😂😂
Geceden sürüp sabah baktığında tüm o ölü deri kalkıyor bende, hatta dudaklarıma tint falan sürebiliyorum sonrasında...

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Maalesef ki öyle... Neyse ki bende uzun süre gidiyor böyle ürünler 😅
Keşkeeee sadece ilacın sonunu görmeyi umuyorum yoksa bu da benim banka hesabının sonu olacak cabsnjsjs

Kutu olanları kullan onlar çok daha uzun süre gidiyor
Blistexin kutusunu bitirmem 1 aydan biraz uzun sürdü desem csbsndjkdkd en uzun süre giden oydu bir de indirimde gördükçe stokluyorum

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Keşkeeee sadece ilacın sonunu görmeyi umuyorum yoksa bu da benim banka hesabının sonu olacak cabsnjsjs

Blistexin kutusunu bitirmem 1 aydan biraz uzun sürdü desem csbsndjkdkd en uzun süre giden oydu bir de indirimde gördükçe stokluyorum
Napıyorsun lipbalmları mı yiyorsun skjfhdsf

ben vaselin kullanıyorum. güzel ama hani ne lipbalm çok bir şey beklemiyorum jlfknakgfşgklag ya ama kapağını açmakta çok zorlanıyorum (lütfen tek ben olmayayım) çok ince olduğu için elimde kayboluyor bir türlü açamıyorum 😩 bir de ben 1.5 sene önce falan 9 tl ye almıştım 50 küsür olmuş ya öh dedirtti
Ben de açarken zorlanıyorum arada kapağı içine batıyor sinir oluyorum jdfh şey yapabilirsin döndürerek aç o zaman daha kolay açılıyor

Son düzenleme:

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Napıyorsun lipbalmları mı yiyorsun skjfhdsf

Ben de açarken zorlanıyorum arada kapağı içine batıyor sinir oluyorum jdfh şey yapabilirsin döndürerek aç o zaman daha kolay açılıyor
Çöl kadar kuruyum ya daha vücut nemlendiricileri konusu var bir de ama girmeyelim cabsnjsjdjd