Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Liseniz Hakkındaki Söylentiler

R

regina

okul başarılı ve iyi bir yer diye tanınıyor ama
okula okumak hariç her şeyi yapmaya gelmişler (liseye giriş yüzdeliği iyiydi ama çıkışı.. bi disipline gitmeden, skandalı olmadan ayrılan yoktur )
burada straight olmak gay olmakdan daha nadir kjçjlçşçklş

zamanında lisede bi kız beni zehirlemeye bile çalışmıştı a.şsclöş.lcö sözde kanıt yetersizliğinden bir şey olmamıştı kıza, babası baya nüfuzlu bir adamdı. ama bana para teklif ettiler dş.clşidlcş. paranın yarısı hastane masraflarına gitti zaten

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 25

ofof çok iyiymiş senin okul 😋😋
benimki yaşadığım yerin en iyi Anadolu lisesi olarak biliniyordu ve aynı zamanda en disiplinli okuldu. 1 dakika geç gittiğimizde yok yazılıyorduk. her sabah makyaja kılığa kıyafete bakıyolardı formanın üstüne sweatshirt bile giyemiyoduk. okulun takımlarının maçları oluyordu bizi ona bile yollamıyolardı şaka gibiydi yazdıkça tetiklendim

Konu Sahibi
R

regina

ofof çok iyiymiş senin okul 😋😋
benimki yaşadığım yerin en iyi Anadolu lisesi olarak biliniyordu ve aynı zamanda en disiplinli okuldu. 1 dakika geç gittiğimizde yok yazılıyorduk. her sabah makyaja kılığa kıyafete bakıyolardı formanın üstüne sweatshirt bile giyemiyoduk. okulun takımlarının maçları oluyordu bizi ona bile yollamıyolardı şaka gibiydi yazdıkça tetiklendim
gitsem oraya çıkaracağım kaosla 2. günde atılırdım clşdcadş

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
Bizim okul ilimizdeki en iyi 4. okul ve hocalarımızın ćoğu artık yaşlanmış ve ders işleyen doğru dürüst hocalarımızın yok hatta seneye 12. sınıflardan 2 şube dağıtılacak hocalardan memnun olmadıkları için Almanca hocalarımızın Allah'a emanet zaten dogru dürüst ders işlemezler tarihçilerden biri kitap okumak için para alıyor diğeri tahtadan video açıp arkaya oturuyor İngilizcecimiz de yazılı haftasına kadar ders anlatmıyor bı matematikçimiz iyi. Ayrıca okulumuzda bı ea sınıfı acmıyorlar bile 8 kişi falan varız biz elimizden geldiğince öğrenci toplamaya çalışmıştık ama kimse bize yardımcı olmuyordu sonra alay eder gibi olmadı seneye fln açarız diyorlar. Yakında okulumuz proje okulu olmaktan da çıkar valla

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,099
Bizim ki kız lisesiydi kızlar olursa daha iyi olur dedim hepsi psikopat manyak çıktı hergün bir olay, bir ambulans, polis aracı okulun önündeydi. Çok fazla !nt!hara teşebbüs eden olurdu (bizim sınıftaki bir kız çok fazla böyleydi hep kendisine zarar veriyordu) hatta bir defasın da pencerenin önüde durmuştum arkamdan bir kız kolumdan çekip atlama diye bağırdı(arkadaşı atlamıştı galiba). Sınıfta kalkıp perdeyi çekmeye gittim arkadaşım ay 1nt1har edeceksin sandım dedi. Biri öğretmenden ağrı kesici almış sonrada başka bir şey içmiş bunu bana öğretmen vermiş demiş hepsi çok garipti

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,302
Ben böyle şeylerle pek ilgilenmezdim ama yakın arkadaşım her şeyi duyup söylerdi bı gün bana yavaşça yan tarafa bak dedi tabii ben anlamayıp direkt baktım mal gibi ordaki çift kendi arasında nişan yapmış yüzük bile almışlar aileleri karşı çıktığı için gizlice olmuş bütün bunlar tabi sonra ne oldu bilmiyorum
Bi de belalı bı erkek grubu vardı bı öğretmeni dövümüşlerdi sonra da okuldan atıldılar tabi

Dixon

Trainee
Tepki
249
Benim lisem çok küçük ve sıkıcı ne olay ne de söylenti var (en fazla 11. siniftaki kız eski sevgilisinin üstüne sıra atmaya girişiyor.)

fakat ortaokulum çok kalabalıktı her türden insan vardı
İlkokuldan arkadaşımın sınıf öğretmeni ve annesi evli olmalarına ragmen ilişki yaşıyorlardı öğretmen de benim bu ilkokul arkadaşımın notlarını değiştiriyormus öğretmenlerin çoğu bu olayları biliyormuş sonunda patlak verince olay kızın anne babası boşandı ama öğretmene hiçbir şey olmadı

Erkeklerin soyunma odasında üç 8. sınıf erkeğiyle yedinci sınıf kızı bazı haplar kullanarak ilşkiye girmeye çalışmışlar üstüne ona yakın kişi de bunları izlemiş
dördü de atıldı okuldan

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,304
Bizde bir lise 2 de olan bir kız hamileydi.telefonundan 49 erkek numarası bulmuşlardı. Kıza çocuk kimden diye sormuşlar kız bilmiyorum demiş. O derece

opia

Trainee
Tepki
121
devlet lisesindeyken bir söylenti yoktu hatırladığım kadarıyla ama bıçaklı kavga olmuştu bir tek onu hatırlıyorum. bedenci elinde copla öğrenciyi korumak için düşman lisedeki çocukları dövmeye gitmişti diğer hocalarla smdfngnjfdk bıçak çocuğu sıyırdı diye duymuştum, en son çocuk biyomedikal mühendisliği mi ne okuduğunu öğrenmiştim DKFJGGJFKDLSDKFJV

özel lisedeyken de müdür komşumuz olduğu için mecburi olarak örnek öğrenciydim. sınıftakiler kısa film yarışmasına katılacağız diye torpil alıp okula gelmişlerdi, hoşlaştığım bey torpillerden tekini çalıp tuvalette patlatmıştı SMDNFGFJDKDJFJFKD bizim kat direkt duman altı olmuştu.