Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Liskook Zoraki Aşk-Jennie'nin İntikamı 1.Bölüm

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,150
En son ki bölüm <3
•Yan hikaye
@Jisungie00 ikinci sezon yapacağım diyince ben niye yapmayayım diye düşündüm.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Jungkook oteli bombaladıktan sonra tae ölmüştü.Hayatımın aşkı kollarımda can verdi.
Evet itiraf ediyorum Jungkook ile evlenme sebebim jungkook un parasıydı.Tae ile birbirimizi çok seviyoruz ve bu yüzden Jungkook u aldattım.Ama pişmanlık duymuyorum.Şu anda içimdeki tek his intikam hissi.Jungkook ile yine evleneceğim ve Lisa eziğine gününü göstereceğim.Ama nasıl olacak?
Otelden ağlayarak ayrıldım.Yolda yürürken yüzüme bir broşür çarptı
Cadı Rose
İtinayla büyü yapılır.
Evet ne yapacağımı buldum.Liskook artık bitecekti ve tekrardan Jungkook ile evlenecektim.Hemen cadı Rose ye gittim.
Cadı Rose nin adresi eski püskü bir eve götürdü beni.Kapıyı çaldım ve kapı kendi kendine açıldı.Evin neresinde rose nin olduğunu bilmiyordum.Yavaş yavaş evin içine doğru yürüdüm.Bir anda sağımdaki kapı açıldı.İçeriden bir kadın sesi"Buraya gel."dedi.
Cadı Rose içeride oturuyordu.
-Eee şey selam.Ben broşürünüzü gördüm daha doğrusu yüzüme çarptı.
-Biliyorum ben çarptırdım.
İnanılmaz.Bu kadın gerçekten bir harika.
Başımdan geçenleri anlattım ve liskook u ayıracak ve benim Jungkook ile tekrar evlenmemi sağlayacak bir büyü istedim.Cadı Rose bir kağıda arapça birşeyler yazdı.
-Bu kağıdı liskook un evine koy.Liskook ayrılacak ve Jungkook sana kör kütük aşık olacak.Bu aşk büyüsü o kadar kuvvetli ki Jungkook ile senin arandaki büyüyü çözebilecek tek kişi rword denilen yüce bir cadı.
-Ya Lisa rword e giderse.
-O zaman yapabileceğim birşey kalmaz.Bu kağıdı evin içinde hickimsenin göremeyeceği bir yere sakla ki büyü yaptığını hickimse anlamasın.
-Peki eve nasıl gireceğim?
-Onu da sen düşün bir zahmet bu kadar hazıra konmayın.
Cadaloz karı.Kağıdı alıp liskook un evine gittim.Allah'tan evde yoklardı.Evdeki zulama kağıdı yerleştirdim.Artık liskook aşkı son bulacaktı HAHHAHAHHAHAHAHAHHAH.