Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Liskook Zoraki Aşk 3.Bölüm

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
İlk iki bölüm💋💋
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Herkes evden gitmişti.Jungkook, Jennie ve ben kalmıştık.Ortam çok gergin ve sessizdi.Jungkook sessizliği bozdu
-Bana bak ezik Lisa seninle asla aynı yatakta yatmam.
-Ben seninle yatmak için ólüyordumya zaten.
-Neyse kavga etmeyelim ilk geceden.Ben dışarı çıkıyorum.Yoğun biriyim ben,işlerim var.Jennie sen Lisa ya evi tanıt.Yerleşmesine yardımcı ol.
-Tamam aşkım.dedi zorba Jennie.
Pislik kız.Seni hala sevmiyorum🤮
Jennie jungkook u uğurladı.Sonra karşıma geçti ve bana bağırmaya başladı.
-Bana bak seni ezik!Hemen evden gidiyorsun ve kaçmış taklidi yapıyorsun.Eğer yakalanırsan ve benim seni kovduğumu söylersen óldurturum seni!
-Bende seninle yaşamayı çok istiyordum ya.Yardım et o zaman bana kacmam için.
-Al bu bahçe kapısının anahtarı.Tek yapman gereken gozukmeden gitmek.
-Peki nereye gideceğim?
-Jisoo mudur nedir o na git.
-Ya JK fark ederse?
-O bu akşam eve geç gelir ve hemen uyur.Sabaha fark eder senin yokluğunu.Sabah otobüse falan bin ve başka bir şehre git.
-Tamam.
Çantamı alıp jisoo nün evine yürümeye başladım.Bu sefer kestirmeyi kullanmadım çünkü bir daha jungkookla karşılaşmak istemiyordum.
Kapıyı bana jisoo açtı.Anne ve babası da uyanıktı.Jisoo bana bu akşamlık kalacağım odayı gösterdi.Tam odaya girecekken benim kafama sopayla vurdu.Bayılmıştım.Gözlerimi açtığımda beni sandalyeye bağladıklarını gördüm.
-NE!NEDEN JİSOO,NEDEN?
-Jungkook hakkında ne biliyorsan söyle!
-Ne oluyor burda?
-Biz jungkook un ailesinin düşmanlarına çalışıyoruz ailecek.Mutlaka o ve ailesi hakkında birşeyler biliyorsundur.Dökül hemen!
-B-ben hiçbir şey bilmiyorum.dedim ve aglamaya başladım.
O sırada kapı kırıldı.Jungkook kaslı vücuduyla kapıyı kırmıştı.Tıpkı can yaman gibi çok yakışıklı ve kaslıydı.
-Bırakın kızı hemen!
Eline bir ok aldı.Oku gerdi ve Jisoo yu vurdu.Sonra anne ve babasını.Ah ne kadar yakışıklıydı.
Sonra beni çözdü ve kolumdan tutup sürüklemeye başladı.
-B-bırak kolumu canım acıyor.
Bunu duyunca beni kaldırıp taşımaya başladı.Gözleri çok güzeldi.
Evimize gelmiştik.Jennie ikimizi görünce şok oldu.
-Jennie,Lisa evden kaçmış.Haberin var mıydı?
-H-h-ha-hayır ben duştaydim o zaman.
-Pekala.
Jungkook beni yatağına yerleştirdi.Jennie de köşede kuduruyordu.Benim yara almış küçük ellerime merhem sürdü.
-Bügün güzelce uyu.Dinlenmen gerek.
Sabah olmuştu.Oturma odasında oturuyordum.Jennienin telefonununa bildirim geldi.Benim telefonum sanıp baktım.Bir de ne göreyim ayşe abla diye kayıtlı biri Jennie ye"Aşkım,uzun zamandır seninle yaramazlık yapmadık.Bugune ne dersin?"diye mesaj atmıştı.
Şok olmuştum.Bir şekilde bu kişi kim öğrenneliydim.Bu sayede ailede kargaşa çıkar ve ben rahatça çıkabilirdim.Veya belkide jungkook un gerçek ve tek eşi olabilirdim...