Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lütfen Yardım Edin

bloodreina

Trainee
Tepki
18
Arkadaşlar biliyorum buraya çok yazdım ama bir çıkmazdayım lütfen yardım edin. Ben 2. Mezunum ve sayısalım ama gerçekten sayısal yapamıyorum ve eşit ağırlığa geçmeyi düşünüyorum. Sizce çok mu geç eşit agirlik zor mi? İçim içimi yiyor ne yapacağımı bilmiyorum bir kere daha mezuna kalmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Lütfen doğru soyleyin çok mu geç

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Mat yapabiliyorsan çok da geç değil bence mezuna kaldığın için konulara aşinasındır diye düşünüyorum edebiyat vs sözel konuları biter bu sürede ama sakin bir kafayla konuşup dersaheye de gidiyorsan rehberlik servisiyle konuşabilirsin karar vermen lazım zaman aleyhine işleyebilir 💖

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Bence geç değil zorlanabileceğin tek ders mat onu da üzerine biraz düşerek halledebilirsin diye düşünüyorum ama bence ilk yapman gereken şey şu an ki panik halini bırakıp sakin olman biraz plansız gibisin ama halledemeyeceğin bı sorun değil
Umarım kendin için en iyi kararı verir ve mutlu olursun 💙