Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Acil Yardıma Ihtiyacım Var Lütfen Yardım Edin

İlayda

Trainee
Tepki
43
Merhaba Ben İlayda bu saatte rahatsız ettiğim için gerçekten çok özür dilerim ama sizden bir şey rica edebilir miyim benim çok acil bir işim var daha doğrusu şöyle açıklamak isterim Bölümümde aldığım Dilbilimi dersi hocamız FİNAL sınavı yerine 4 sayfalık bir deneme yazmamızı istedi ve sadece 1 hafta süre verdi o da tam 4 tane sınavım olduğu zamana denk geldi ve sınava mı çalışayım yoksa ödev mi yazayım derken ödevi yazdım ama pek olmadı gibi çünkü araştırılması çok uzun bir konu ve hoca çok kısıtlı bir zaman verdi ve ödevin de konusu gerçekten çok zor sizden ricam dilbilimi dersi alan bir tanıdığınız ya da bu netizen turkey'de biri var mı bana yardım edebilecek ve ödevin teslim tarihi 16'si gece yarısına kadar yani kısıtlı zamanım var eğer yardım ederseniz gerçekten beni cok büyük bir yükten kurtarmış olursunuz ama yanlış anlamayin lütfen sadece yardım istiyorum gerçekten çok acil yardıma ihtiyacım var. Ayriyeten şöyle açıklamak istiyorum ben dilbilimi bölümü okumuyorum sadece bu senelik bir ders ve hiç de anlamıyorum bu dersi.

opia

Trainee
Tepki
124
Bu lanet dersin bütünlemesine de girdim ve gereksiz çok zorlamışlardı 😭 sana Allah kolaylık versin.

Konu Sahibi
İlayda

İlayda

Trainee
Tepki
43
Bu lanet dersin bütünlemesine de girdim ve gereksiz çok zorlamışlardı 😭 sana Allah kolaylık versin.
Amin inşallah teşekkür ederim ☺️Evet gereksiz zor ve aşırı berbat bir ders gerçekten bir de hoca neredeyse hiç derse girmedi bir de ödev veriyor çok sinir bozucu 😤 o yüzden de konuya hakim değilim. Bütünlemeye girince dersten Geçtin mi?

opia

Trainee
Tepki
124
Amin inşallah teşekkür ederim ☺️Evet gereksiz zor ve aşırı berbat bir ders gerçekten bir de hoca neredeyse hiç derse girmedi bir de ödev veriyor çok sinir bozucu 😤 o yüzden de konuya hakim değilim. Bütünlemeye girince dersten Geçtin mi?
Evet şartlı geçtim ama bilerek puan kırmasaydı eğer daha da yüksek alabilirdim 😭 bilerek puan kırdığına dair okula şikayet etmeye de üşenince kaldı gitti öyle

Konu Sahibi
İlayda

İlayda

Trainee
Tepki
43
Evet şartlı geçtim ama bilerek puan kırmasaydı eğer daha da yüksek alabilirdim 😭 bilerek puan kırdığına dair okula şikayet etmeye de üşenince kaldı gitti öyle
Offf valla şu tür hocalar yok mu aşırı sinir oluyorum hayır yani puan kırınca noluyor acaba gerçekten çok merak ediyorum. Keşke şikayet etseydin neyse artık geçmişsin dersi ya ona da şükür. Ben ondan da şüpheliyim benimki biraz zor gözüküyor.