Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mucize Uğur Böceği İle Kara Kedi İzlermiydiniz? Filmi Şu Anda Vizyonda!

Spoiler uyarısı ile ara Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi hakkında arada gelişmeler paylaşiyim mi?

• evet

Kullanılan: 14 93.3%
  • hayır

Kullanılan: 1 6.7%
  • gerek yok

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Muhtemelen bir zamanlar izleyeniniz kesin olmuştur yakın zamanlarda 5.sezonu sona erdi benimde en yakından takip ettiğim çizgi dizi kendisi

İllaki sinema filminin çıkacağını yıllar önce çıkacağını görmüşsünüzdür bir dönemler...
Marinette'in balo kıyafeti ,sihirli yoyosu 3d kalite vb.

Film şu anda vizyonda!

Peki nasıl?
Bana soracak olursanız bazı kişiler için beklentilerinin altında kalmıştı.Benim için ise animasyon kalitesi yüzünden çok bir şey beklememiştim ama oldukça beğendim bir bakımdan da tüm sezonların birleştirilip olması gerekenler olmuş gibiydi.

Merak edenleriniz için şimdilik spoiler vermiyorum.
ama son sahnesinin baloda geçtiğini söyleyebilirim sanırım.

*Ek olarak Marinette filmde bu güne kadar o ünlenmiş pembe balo elbisesini giymedi.

Zag'in açılamasına göre sinema filmi serisinin 2. ve 3.'süde gelecekmiş.(Bütün olucak olayları bu filmde verdiler bence)

ve film kısa bir süre sona netflixde de gösterimde olacak

Şu anda oyuncakları ve kwami sürpriz kutuları bildiğim kadarıyla Türkiyede satışta.

Mucize:new york ve şanghay olmak üzere iki ayrı filmi de çıktı
ve bu filmlerin farklı şehirlerdeki versiyonları hazırlık aşamalarında

Peki dizi nasıl devam ediyor diye soracak olursak;
Kesinlikle ama kesinlikle duyunca şok olacağınız son sezona kadar olmasına ihtimal vermediğiniz şeyler yaşandı.
burdan spoiler vermek istemediğim için spoiler almak isteyen yazabilir ben özelden ulaşırım.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Muhtemelen bir zamanlar izleyeniniz kesin olmuştur yakın zamanlarda 5.sezonu sona erdi benimde en yakından takip ettiğim çizgi dizi kendisi

İllaki sinema filminin çıkacağını yıllar önce çıkacağını görmüşsünüzdür bir dönemler...
Marinette'in balo kıyafeti ,sihirli yoyosu 3d kalite vb.

Film şu anda vizyonda!

Peki nasıl?
Bana soracak olursanız bazı kişiler için beklentilerinin altında kalmıştı.Benim için ise animasyon kalitesi yüzünden çok bir şey beklememiştim ama oldukça beğendim bir bakımdan da tüm sezonların birleştirilip olması gerekenler olmuş gibiydi.

Merak edenleriniz için şimdilik spoiler vermiyorum.
ama son sahnesinin baloda geçtiğini söyleyebilirim sanırım.

*Ek olarak Marinette filmde bu güne kadar o ünlenmiş pembe balo elbisesini giymedi.

Zag'in açılamasına göre sinema filmi serisinin 2. ve 3.'süde gelecekmiş.(Bütün olucak olayları bu filmde verdiler bence)

ve film kısa bir süre sona netflixde de gösterimde olacak

Şu anda oyuncakları ve kwami sürpriz kutuları bildiğim kadarıyla Türkiyede satışta.

Mucize:new york ve şanghay olmak üzere iki ayrı filmi de çıktı
ve bu filmlerin farklı şehirlerdeki versiyonları hazırlık aşamalarında

Peki dizi nasıl devam ediyor diye soracak olursak;
Kesinlikle ama kesinlikle duyunca şok olacağınız son sezona kadar olmasına ihtimal vermediğiniz şeyler yaşandı.
burdan spoiler vermek istemediğim için spoiler almak isteyen yazabilir ben özelden ulaşırım.

Yorumlarınızı bekliyorum.
Ay lutfen yaz😭