Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mucize:uğur Böceği 6.sezondan Ilk Görüntü Ve Yeni Marinette! + Clawnoir

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi dizisinin 6.sezonundan ilk görüntü geldi bildiğiniz üzere 5.sezon finalinde tüm evren değişmişti ve kelebek mucizesi kaybolmuştu 6.sezondan yeni görüntüler geldi.
İşte 6.sezondan görüntüler;
Marinette'in saçına dikkat edin.

Miraculous: Ladybug and Clawnoir filminden Clawnoir ,Adrien ve filmin afişi paylaşıldı.
1695331302191.png
Filmden Adrien!

Filmden Marinette ve Shadybug:
1695331792374.png

ve poster;
1695332003068.png
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İşte filmin teaserı👇

Clawnoir bu kılıkla nasıl olucak gerçekten merak ediyorum skjsk

Son düzenleme:
Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Catnoir diye ölüyor insanlar kötü versiyonuna yaptıklarına bak 🤦‍♀️ paralel evren konusu gerçekten ilgi çekici özellikle gabriel’ın insanları kötüleri yenmek için akumalaması ama 🐈⬛ hiç olmamış ayol
Filmde Gabriel var mı yok mu bilinmiyor ama fanmadeler cidden bu karakterlerden çok daha iyiydi cidden merak ediyorum şu filmi ama Adrien'a ne yapmışlar öyle ya
Bişey dicem googleye Adrien yazdım ebebeyn:hawkmoth yazıyordu skjskjs
Dur filmin teaserını buraya da ekliyim.

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Filmde Gabriel var mı yok mu bilinmiyor ama fanmadeler cidden bu karakterlerden çok daha iyiydi cidden merak ediyorum şu filmi ama Adrien'a ne yapmışlar öyle ya
Bişey dicem googleye Adrien yazdım ebebeyn:hawkmoth yazıyordu skjskjs
Dur filmin teaserını buraya da ekliyim.
Ayy internette öyle yazıyordu da sanırım öyle değilmiş 😅 fragmanı izleyince kötülerin buraya geldiği belli oldu Bir ihtimal diğer evrenden gelirse görürüz gabriyi.Filmler sanırım zaman çizelgesinde farklıydı.. canon muydu gerçekleşme sırası mı farklıydı? Tam nasıldı beni bi aydınlatsan

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Ayy internette öyle yazıyordu da sanırım öyle değilmiş 😅 fragmanı izleyince kötülerin buraya geldiği belli oldu Bir ihtimal diğer evrenden gelirse görürüz gabriyi.Filmler sanırım zaman çizelgesinde farklıydı.. canon muydu gerçekleşme sırası mı farklıydı? Tam nasıldı beni bi aydınlatsan
Hani Marveldeki çoklu evren gibi düşün zaman akışı elbette aynı değildir ama bence bunu çizgi dizide çok önemseyeceklerini düşünmüyorum. hani spiderman eve dönüş yokta adamlar aslında ölüydü ama o evrende canlıydılar değişebiliyor yazandan yazana kurguyla alakalı bir yazı vardı bulabilirsem atiyim.

Bölümün sinopsisi:
başka bir dünyadan mucize sahipleri pariste ortaya çıkıyor her şeyin tersine döndüğü paralel bir evrenden geliyorlar uğur böceği ve kara kedi mucizelerinin sahipleri Shadybug ve clawnoir e kötü adamlarken kelebek mucizesinin sahibi Hesperia bir süper kahramandır.uğur böceği ve kara kedi hesperianın kötü düşmanlarının saldırılarına karşı savaşmasına ve kelebek mucizesini almalarını engellemesine yardım etmek zorunda kalacaklardır.kahramanlarımız ayrıca hesperia'ya shadybug ve clawnoir'e daha iyi insanlara dönüştürmesi için yardım edebilir mi? @Lilyy

bu resmi yazı sayfanın çevirisi bu şekildeydi

Son düzenleme:

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Hani Marveldeki çoklu evren gibi düşün zaman akışı elbette aynı değildir ama bence bunu çizgi dizide çok önemseyeceklerini düşünmüyorum. hani spiderman eve dönüş yokta adamlar aslında ölüydü ama o evrende canlıydılar değişebiliyor yazandan yazana kurguyla alakalı bir yazı vardı bulabilirsem atiyim.

Bölümün sinopsisi:
başka bir dünyadan mucize sahipleri pariste ortaya çıkıyor her şeyin tersine döndüğü paralel bir evrenden geliyorlar uğur böceği ve kara kedi mucizelerinin sahipleri Shadybug ve clawnoir e kötü adamlarken kelebek mucizesinin sahibi Hesperia bir süper kahramandır.uğur böceği ve kara kedi hesperianın kötü düşmanlarının saldırılarına karşı savaşmasına ve kelebek mucizesini almalarını engellemesine yardım etmek zorunda kalacaklardır.kahramanlarımız ayrıca hesperia'ya shadybug ve clawnoir'e daha iyi insanlara dönüştürmesi için yardım edebilir mi? @Lilyy

bu resmi yazı sayfanın çevirisi bu şekildeydi
Oyyy hawkmoth yerine hesperia ha.. teşekkür ederim bilgiler için 🥰

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
@Lilyy bu arada paralel evrende iyiler kötü kötüler iyi olacağı için Gabriel olursa iyi Gabriel veya kahraman Gabriel görebiliriz.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ben Adrien'ın yeni görünüşünü ve Claw Noir'i beğenmedim ya. Shady Bug yakıyor ama 🔥🔥