Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mucize Uğur Böceği Ve Kara Kediyi Nereden Izlemeliyim?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Youtube da izliyordum bir baktım bölümler ilerlerken aynı bölümü izlediğimi gördüm sonra dizigoma gittim ve wikipediden bölüm isimlerine baktım orada da üç beş hata var wikipedinin bölüm isimlerini referans alarak gidiyorum ancak hepsini doğru izleyebileceğim ve yüksek kalitede gösteren bir site falan gösterirseniz sevinirim

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
ben bu sabah 5.sezon 1. bölüm izlemiştim
Ben şuan daha 1.sezondayım önceden karşıma çıktıkça izlerdim düzenli izlemezdim o yüzden en baştan izliyorum ve şimdi anladımm, 5 sezon a baktım İngilizce konuşuyorlardı ama 1.sezonda Fransızca konuşuyorlar diğer sezonlara bakmadım sanırım iki farklı sezonda da diller farklı

kamoncik

Trainee
Tepki
3
İngilizce olarak istiyosan miraculous.to da var bütün bölümler türkçe olarakta sanki ytde bi kanalda vardı ama emin değilim

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
İngilizce olarak istiyosan miraculous.to da var bütün bölümler türkçe olarakta sanki ytde bi kanalda vardı ama emin değilim
hayır bölümler doğru olsun yeter mesela wikipedi de 5. bölüm firavun diyor ama youtube da 3. bölümde yayınlanmış dizigomda da 5.bölüm de bay güvercin var olmadı, wikipediden referans alarak gerekirse youtubedan gerekirse başka bir siteden izleyeceğim ya da direkt bir siteden izleyip geçeceğim öyle çok uğraşmayacağım çizgi filmi keyifli vakit geçirmek için izliyorum sonuçta

kamoncik

Trainee
Tepki
3
hayır bölümler doğru olsun yeter mesela wikipedi de 5. bölüm firavun diyor ama youtube da 3. bölümde yayınlanmış dizigomda da 5.bölüm de bay güvercin var olmadı, wikipediden referans alarak gerekirse youtubedan gerekirse başka bir siteden izleyeceğim ya da direkt bir siteden izleyip geçeceğim öyle çok uğraşmayacağım çizgi filmi keyifli vakit geçirmek için izliyorum sonuçta
Benim söylediğim sitede doğru ama diğerlerini pek bilmiyorum doğrusu

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Sana en iyi önerim Youtube'den Adrien Agreste kanalı olacaktır tüm bölümlerin orda olması lazım ve muhtemelen en güvenilir sayfada orası her bölümü paylaştığı zaman tr altyazılı linki açıklama kısmında oluyor ama Fransızca dublajlı maalesef ama yayınlanlanalı bir süre geçtiği için tüm bölümleri artık youtube'ye atılmıştır diye düşünüyorum yani çokta internet sitelerinden bölüm aramaya uğraşma izledikten sonra da youtube'den Muvizevi Lord'un komik dublajlarını izle bence çünkü çok iyiler sksjksks

Son düzenleme:
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Sana en iyi önerim Youtube'den Gabriel Agreste kanalı olacaktır tüm bölümlerin orda olması lazım ve muhtemelen en güvenilir sayfada orası her bölümü paylaştığı zaman tr altyazılı linki açıklama kısmında oluyor ama Fransızca dublajlı maalesef ama yayınlanlanalı bir süre geçtiği için tüm bölümleri artık youtube'ye atılmıştır diye düşünüyorum yani çokta internet sitelerinden bölüm aramaya uğraşma izledikten sonra da youtube'den Muvizevi Lord'un komik dublajlarını izle bence çünkü çok iyiler sksjksks
canım maalesef ki o kanalı bulamadım

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
hiç sorun değil <3 ancak burada da tüm sezonlar yok
Maalesef aslında kanal direk yayınlandığı gibi izleyenler için iyi bir öneri olur aslında ama benim izlediğim yerler sürekli değişebiliyor o yüzden kesin bir yer veremiyorum ama tüm sezonlar youtube'de var (birtek yeni yayınlanan bölümler olmuyor )izlemek istediğin bölümü rahatlıkla youtube'de bulabilirsin ama

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Maalesef aslında kanal direk yayınlandığı gibi izleyenler için iyi bir öneri olur aslında ama benim izlediğim yerler sürekli değişebiliyor o yüzden kesin bir yer veremiyorum ama tüm sezonlar youtube'de var (birtek yeni yayınlanan bölümler olmuyor )izlemek istediğin bölümü rahatlıkla youtube'de bulabilirsin ama
youtube da doğru mu oluyor emin değilim o yüzden sormuştum yoksa aratınca buluyordum yani