Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Nct 127 Üyesi Haechan'ın Otel Odasına Zorla Girildi

lavanta

Trainee
Tepki
195
NCT 127 grubu dün programları nedeniyle New York'ta idi. Akşam vakti grup üyesi Haechan'ın yokluğunu fırsat bilip bir sasaeng gizlice odasına girdi. Otel odasından fotoğraf ve video atan kişi kısa bir süre sonra NCTzen'lerin dikkatini çekti. Nctzler şuan SM'den grup üyelerini korumasını istiyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

NCT 127 grubu dün programları nedeniyle New York'ta idi. Akşam vakti grup üyesi Haechan'ın yokluğunu fırsat bilip bir sasaeng gizlice odasına girdi. Otel odasından fotoğraf ve video atan kişi kısa bir süre sonra NCTzen'lerin dikkatini çekti. Nctzler şuan SM'den grup üyelerini korumasını istiyor.
Arkadaşlar kusura bakmayın olay 10 ay önce olmuş ama kendine hayran diyen kişi görüntüleri dün paylaşmış. Nctzenler SM'e dilekçe gönderiyor şuan

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Korrrkunc otel otel degil de dingonun ahırı herhalde
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar kusura bakmayın olay 10 ay önce olmuş ama kendine hayran diyen kişi görüntüleri dün paylaşmış. Nctzenler SM'e dilekçe gönderiyor şuan

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Bu Jaehyun'un odasıymış ve çok önceye aitmiş.

Dün twitterda görünce kanım çekilmişti, çok korkunç. Kadın elini kolunu sallaya sallaya odasına girmiş dolaşıyor hani istese gidip ona zarar bile verebilir aşırı tehlikeli, bir de marifetmiş gibi paylaşıyor şaka gibi..
Yani NCT üyelerinin şunlardan çekmediği kalmadı ama SM asla düzgün tek bir önlem almıyor :(
Sticker GIF by Spotify

Konu Sahibi
L

lavanta

Trainee
Tepki
195
Evet olay 10 ay önce imiş ama kadın şimdi görüntüleri paylaşmış. Sanırım otelden ücret karşılığı aldığını söylemiş anahtarları 🤔

flora

Trainee
Tepki
12
korkunç ya kimler sorumluysa cezalarını alırlar umarım. ben idol olsaydım bu sasaenglar yüzünden paranoyak olurdum büyük ihtimalle. kameralı hediyeler, otel odalarına girme, bazılarının dispatch peşinde takip ediyor... sürekli izleniyor gibi hissederdim kafayı yiyebilirdim gerçekten.

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Her idolün manyak fanı var ama sm idollerinin saseangleri neden böyle bence araştırma konusu yapılmalı 1. Jen hot den beri böyleler🤦‍♀️ yurtlara girmeler çamaşır çalmalar ped bırakmaları şimdi de otel odaları.. Hasta bunlar