Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Nct, Nct 2023 Albümü Ile Geri Dönüyor.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Nct, Nct 2023 olarak 28 Ağustos'ta 4.full albümleri "Golden Age" ile geri dönüyor.
Albümde yer alacak üyeler:
Screenshot_20230808-212400_Instagram.jpg
Nct hesabında Taeil, Johnny, Jungwoo, Hendery, Jeno, Jisung, Yuta'nın pratik yaptığı videolar ve fotoğraf yayınlandı. Screenshot_20230808-160956_Instagram.jpg Nct u birimlerinden biri bu şekilde olacak belli ki.
Ayrıca 7th Sense unitindeki üyelerde bir şarkı seslendireceklermiş.

Geri dönüş ve açıklanan unitlerle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Konu Sahibi
Müstesna

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
İnstagramda foroğrafı yayınlanan üyelerden oluşan uniti çok beğendim. Genelde nct içerisinde geri plana atılmış üyeler var. Umarım bu birim albümün ana birimi olur ve başlık şarkısını seslendirir. Ama 2020 ve 2021 deki başlık şarkılarındaki unitlerde ya mark ya taeyong vardı. Bu grupta yok. Bu beni düşündürüyor. Bir de 7th sense biriminin şarkı söyleyeceği gerçeği var. O da ana birim olabilir. Ama umarım Taeilin olduğu unit ana birim olur. Çocuk askere gitmeden bir kere ön plana çıkarılsın ya.
Ayrıca umarım Nct 2020 deki gibi dolu dolu bir dönüş olur. Bolca promosyon ve içerik alırız umarım.

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Full grup NCT olarak alacağımız son albüm gibi hissediyorum keyfini çıkaratarak dinleyeceğim yine de nct tokyo oluşturulduktan sonra bu albüm gelseydi ve tokyo da bir şarkı yapsaydı çok daha iyi olurdu.

Konu Sahibi
Müstesna

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Full grup NCT olarak alacağımız son albüm gibi hissediyorum keyfini çıkaratarak dinleyeceğim yine de nct tokyo oluşturulduktan sonra bu albüm gelseydi ve tokyo da bir şarkı yapsaydı çok daha iyi olurdu.
Bence de full grup olarak son dönüş olacak bu. Artık askerlikler başlıyor. 🥺
Ve bence de japon grubu bu dönüşle tanıtılsaydı daha iyiydi. Nctzenlerin benimsemesi açısından da daha iyi olurdu. Ama Sm'nin son 3 yıldır yaptığı çoğu şeye akıl erdiremiyorum ben.