Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ne Bu "Anaerkillik"?

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,235
Eski bir arkadaşım -gerçi onun gözünde erkekler arkadaş değil- kendisinin anaerkil olduğunu söyledi. Ona göre; erkekler gereksiz ve iğrenç yaratıklarmış. Sadece genleri güzel olanlar bir yere hapsedilip gerisi katledilmeliymiş." Hapsedilenler için de "cinsel obje" dedi.
Çok güldüm. Şaka yapmıyorum gerçekten çok garip ve komik. Bu nasıl bir dünya? Madde aldığını bile düşündüm...
Siz bu anaerkilliğin ne olduğunu biliyor musunuz? Ben ilk defa bu tarz bir şey duydum ve bizim grupta baya dalga konusu oldu...

Flâner

Trainee
Tepki
100
Eski bir arkadaşım -gerçi onun gözünde erkekler arkadaş değil- kendisinin anaerkil olduğunu söyledi. Ona göre; erkekler gereksiz ve iğrenç yaratıklarmış. Sadece genleri güzel olanlar bir yere hapsedilip gerisi katledilmeliymiş." Hapsedilenler için de "cinsel obje" dedi.
Çok güldüm. Şaka yapmıyorum gerçekten çok garip ve komik. Bu nasıl bir dünya? Madde aldığını bile düşündüm...
Siz bu anaerkilliğin ne olduğunu biliyor musunuz? Ben ilk defa bu tarz bir şey duydum ve bizim grupta baya dalga konusu oldu...

bazen bende erkekler olmasa daha güzel bir dünya olabilir diyorum ama bu genelde ayrılık zamanlarımda oluyo jdjhdkdnmdk
Belki de onunda o zamanları olabilir😂

opia

Trainee
Tepki
122
Şu kadınların sürekli erkek düşmanlığı yapıp ondan bundan nefret edip tüm erkeklere ithaf etmesi artık çok baydı. İlla bir erkek kötü çıktı diye hepsinin aynı çıkması mı gerekiyor? Bu nasıl bir düşünce mantığı hâlâ çözemedim. Sonra gelip feministiz biz kafasında takılıyorlar. Hemcinslerimin değişik değişik bakış açılarının olmasına diyecek bir şey bulamıyorum artık.