Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Netizen Turkey Forum Yayında!

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,368
Siz değerli takipçilerimizin daha iyi etkileşim kurabilmesi için böyle bir platform oluşturduk. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz. 🙂🙋

I Love Hearts GIF

mimmos

Trainee
Tepki
65
🥺🥺🥺🥺 hüüü çok mutlu oldum forumun açıldığını görünce🥺🥺🥺🥺 youtube yorumlarındaki ilk yorum yazanlar gibi olmamak için zor tutuyorum kendimi. nice güzel içeriklere dieyelimm.

Ü

Üye silindi 38

Güzel bir düşünce. Teşekkürler. Hatta ileride temelli olmak kaydıyla şimdiden yavaş yavaş buraya geçilse ve artı, eksi, beğen, beğenmeme meselesi olmasa daha güzel olur. Çoğu kişi eksi yerim veya sataşırlar diye yorum yapmıyordur. Buna eminim. Herkese hayırlı olsun :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

haneull

Rookie Idol
Tepki
605
Forum olayı aşırı hoşuma gitti fakat sevgili yöneticiler sitede benim yorumlarım beğenilerim hala görünmüyor. Her şeyin altına yorumlarım diyorum ama hdjdjdjr bebeklerim gibi oldular ben bu siteyi facebooktan beri takip ediyorum bağım büyük😅

haneull

Rookie Idol
Tepki
605
Ahhh kalbim çıt göz yaşım pıt ☹ bazılarının her şeyi duruyor olan bana olmuş desenize 😅 Neyse ki forum olayına kaptırdım kendimi güzel bir telafi 😅😅