Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Netizen Turkey Sitesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Orası Twitter'a döndü iyice. O yüzden oraya artık çok yorum yapmıyorum. Resmen birkaç haftada bir artık yorum yapmaya uğruyorum.
eskiden ben de çok sık uğrardım yorumlar yapardım ama şimdi neredeyse hiç yorum yapmıyorum ve nadiren uğruyorum siteye

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Ben toksik tayfanın yaşları küçük kullanıcılar olduğunu ummaktan başka bir şey yapamıyorum gerçekten. Böyle düşününce ciddiye alınacak bir kesim değil bence. Zaten yorum atmak istersem atıyorum. Dönüp de altına ne yazmışlar diye nadiren bakarım. Pek umrumda değiller 🤷‍♀️
Umarım yaşları küçüktür çünkü yazdıkları sinir bozucu toxic veya saçma sapan
Yine de bazı kullanıcıların gerçekten ciddi problemleri var. Yaşı ne olursa olsun davranışları sağlıklı gelmiyor…
sanki başka bir şeyin birinin acısını sinirini burada çıkarıyor gibiler hatta herkesin aklında kalacak kadar sağlıksız davranışları var...

Tepki
297
haberlere yorum yaparım diye üye olmuştum fakat günlük hayatla ilgili başlıkları okumak daha iyi ve samimi geliyor. fakat site bana şunu hissettirdi ve daha az bağlanmamı sağladı gerçek hayattan aşırı uzak ve çocukça şeylerle dolu... özellikle şu agalık vs bişi başlıkları ve sürekli aynı grubun ilgi çekmeyen bin tane haberinin yapılması ya da kişinin.

Cilt bakımıdır kişisel hayat sorunlarımız ilişkiler spor kişisel magazin diziler vs başlıkları daha çok olsa daha güzel olur. Haber yorumlarına zaten sadece ilgilendiğim grubunkilere giriyorum açıkçası o da her habere değil TOP olaylar yeterli diye düşünüyorum.

Ve sitenin yaş seviyesi çok çok düşük kalıyor bu yüzden belirli başlık açma sınırı olmalı mesela günde sadece 1-2 tane her kullanıcı için olabilir. Birde gruplaşma var zaten belli fakat bana pek samimi gelmiyor belli başlı bir kaç isim çok fazla şirinlik yapıyor ama eminim çoğunun fake hesabı var bizde geçtik bu yollardan o yüzden beni artık bayıyor üzgünüm...

ŞAHSİ FİKRİMDİR DİYE YAZMAMA GEREK YOKTUR UMARIM :)

sukie

Trainee
Tepki
2
Favlari disindaki herkesin en kucuk bir hareketinde bile kusur bulmak icin hayatsiz gibi mesai harcayan tipler cok. Ben artık gundelik hayattaki sinirlerini sitede cikardiklarini dusunuyorum baska mantikli açıklaması yok cunku
favlari kim

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
tekrardan toxic kesim geldi daha az bakmaya başladım bir ara hiç yoktu ve herkes objektif bir şekilde yorum yapıyor. bir gruptan nefret ediyorsun diye ( ki bu bile saçma korede ki bir gruptan nefret etme sebebi ne olabilir) normal postlarında bile kötü şeyler yazıyorsun. başarılını küçümsüyorsun ya da yok sayıyorsun. bir şey olmasa hava alanı fotoğraflarına bile kötü bir şeyler yazacak şeyler buluyorlar.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
haberlere yorum yaparım diye üye olmuştum fakat günlük hayatla ilgili başlıkları okumak daha iyi ve samimi geliyor. fakat site bana şunu hissettirdi ve daha az bağlanmamı sağladı gerçek hayattan aşırı uzak ve çocukça şeylerle dolu... özellikle şu agalık vs bişi başlıkları ve sürekli aynı grubun ilgi çekmeyen bin tane haberinin yapılması ya da kişinin.

Cilt bakımıdır kişisel hayat sorunlarımız ilişkiler spor kişisel magazin diziler vs başlıkları daha çok olsa daha güzel olur. Haber yorumlarına zaten sadece ilgilendiğim grubunkilere giriyorum açıkçası o da her habere değil TOP olaylar yeterli diye düşünüyorum.

Ve sitenin yaş seviyesi çok çok düşük kalıyor bu yüzden belirli başlık açma sınırı olmalı mesela günde sadece 1-2 tane her kullanıcı için olabilir. Birde gruplaşma var zaten belli fakat bana pek samimi gelmiyor belli başlı bir kaç isim çok fazla şirinlik yapıyor ama eminim çoğunun fake hesabı var bizde geçtik bu yollardan o yüzden beni artık bayıyor üzgünüm...

ŞAHSİ FİKRİMDİR DİYE YAZMAMA GEREK YOKTUR UMARIM :)
yalnız sen forumdan bahsediyorsun ben siteyi sordum ve elbetteki fikirlerine saygı duyuyorum 💖

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Gruplaşma cidden rahatsız edici birlikte toplanıp eksi basıp gidiyorlar.Neden yorumum eksilenmiş anlamıyorsun bile çevrilen haberler de hep aynı grupların haberleri bir zaman sonra sıkıyor.Sürekli aynı grupların haberleri çevriliyor o kadar sıkıldım ki ıve ve new jeans haberi görmekten.