Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket O Mu Bu Mu Kdrama ?

O Mu Bu Mu KDRAMA ?

• 1-) Familiar Wife

Kullanılan: 1 4.2%
  • 1-) Go Back Couple

Kullanılan: 7 29.2%
  • 2-) City Hunter

Kullanılan: 5 20.8%
  • 2-) Healer

Kullanılan: 11 45.8%
  • 3-) Kim Bok Joo

Kullanılan: 14 58.3%
  • 3-) Love All Play

Kullanılan: 0 0.0%
  • 4-) Sky Castle

Kullanılan: 10 41.7%
  • 4-) The Penthouse

Kullanılan: 9 37.5%
  • 5-) The Glory

Kullanılan: 15 62.5%
  • 5-) Celebrity

Kullanılan: 5 20.8%

• Kullanılan toplam oy
    24

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,512
Şıkları benzer diziler arasından seçtim
Her biri farklı numaradan 5 tanesine oy verebilirsiniz?

1-) Bence Go Back Couple daha iyiydi. Kadınla da erkekle de bağ kurabildim,neden öyle yaptıklarını anlayabildim ama bu Familiar Wife dizisinde - erkek için - daha az yaşadığım bir duyguydu. Bir de Familiar Life'da geçmişe döndüklerinde tek karakterin farkında olması diğer dizinin aksine pek memnun olduğum bir durum değildi .
GBC 'da başrolün annesi ile olan sahneler Familiar Life'da da banka sahneleri keyifliydi.

2-) Romantizm açısından ve oyunculuk (jcw) daha iyi olsa da ben City Hunter izlerken daha keyif almıştım. City Hunter'daki aksiyon sahneleri daha gerçekçiydi ve City Hunter daha önce yayınlandığı için 2 dizinin benzerliği Healer izlerken gözüme çok battı.

3-) Kim Bok Joo izlerken daha çok eğlendim.Seyir zevki daha fazlaydı benim için

4-) Sky Castle >>
Penthouse izlerken çok fazla spoiler yediğim için ve 3.sezonnun aldığı eleştiriler nedeni ile hepsini bitirmedim ama Sky Castle fav dizilerimden olduğu için direkt onu seçiyorum

5-) Bu kısımda çok arada kalmış olsam da The Glory 2.kısımda akıcılık açısından iyi değildi. Vibe,atmosfer oyunculuk açısından The Glory'yi ne kadar çok sevsem de Celebrity izlerken daha çok keyif aldım (diziye başlamadan beklentimin düşük olması ile ilgili olabilir,çıktığı zaman hemen başlamıştım diziye)