Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Regl Olunca Gelen Anlamsız(!) Hisler

Regl ağrısı

• Abartılıyor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır az bile önemseyen bir konu

Kullanılan: 28 65.1%
  • Açıkçası üstünde fazla dusunmemi gerektiren bir durum olmadı

Kullanılan: 15 34.9%

• Kullanılan toplam oy
    43

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
benimki ağrısız geçer öyle çok nadiren ağrı çekerim. bana kötü etkisi duygularda oluyor aşırı alıngan, gergin ve duygusal biri oluyorum

Son düzenleme:

Damla

Trainee
Tepki
81
Önceki hafta pms başlıyor, hafiften yav niye benim sevgilim yok acilen bana errrrkek lazım halleri geliyor bir iki gün sürüyor, durmaksızın yemek yeme isteği 1 hafta sürüyor bir yemeği yerken diğerini düşlüyorum vee beklenen gün gelince pms hali gidiyor ama pimi çekilmiş bomba gibi geziyorum a denilse sinir krizi geçirip milletin üstüne atlayacak gibi oluyorum (tutmasalar atlıyorum da ajxvmsudbdkd) Her şey ağırıma gidiyor akdhnwjxbk 2.gün de devam ediyor genelde ve bitiyor 🙃

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Benim kız kardeşim de regl sancısı hiç çekmiyor. Onu öyle görünce ben deliriyorum. Benim günahım neydi de ben sancı çekiyorum . O regli aşırı rahat geçiren birisi. Hayattaki en büyük şansını bunda kullanıyor
Aynı kaderin mağdurlarıyız.... 🥺 🥺 🥺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Önceki hafta pms başlıyor, hafiften yav niye benim sevgilim yok acilen bana errrrkek lazım halleri geliyor bir iki gün sürüyor, durmaksızın yemek yeme isteği 1 hafta sürüyor bir yemeği yerken diğerini düşlüyorum vee beklenen gün gelince pms hali gidiyor ama pimi çekilmiş bomba gibi geziyorum a denilse sinir krizi geçirip milletin üstüne atlayacak gibi oluyorum (tutmasalar atlıyorum da ajxvmsudbdkd) Her şey ağırıma gidiyor akdhnwjxbk 2.gün de devam ediyor genelde ve bitiyor 🙃
Aaa regl dönemindeki Kayısı bu.. LHSKLJDFKL Sevgili olunca da karşı taraf için biraz zorlu bir dönem oluyor sadece, tek fark o. LJGHFLDKGHKL

Uaua

Trainee
Tepki
218
İlk günler inanılmaz ağrıyor geri kalan günler günlük hayatımı rahatsız edecek boyutta olmuyor. Bi de evdekilere nazım geçtiğinden işime geldiği de oluyor nsjcmfldfö. Ama cidden o duygusallık, sinirlilik falan mental açıdan yoruyor ya. Bi de çoğu kişi tatlı vs yemek istiyor ama ben de tam tersine ağzıma lokma sokamıyorum.

Kardeşimi çok kıskanıyorum bu konuda hem 0 ağrı hem de 2 3 gün sürüo. Asabileştiği falan da yok hani.

minnybby💌

Trainee
Tepki
100
ilk gün karın ağrısından bayılacak gibi oluyorum bütün gün kalkamıyorum yerimden. Ayrıca sürekli beni üzecek şeyler düşünüp, saçma sapan şeyleri sorun ederek çok kötü bir ruh haline bürünüyorum. Bence kesinlikle en azından ilk gün için falan kadınlara bi ayrıcalık tanınmalı ya. Yaşamayan bilemez asla bu ağrıyı.

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
@CumberLay🔥,
Şu an bu konunun olması çok iyi oldu ağrıdan ölmek üzereyim. Benim ilk günüm o kadar sancılı geçiyor ki yataktan kalkamıyorum. Akşama kadar ağlıyorum. Artık acıya dayanamayıp ölsem de bitse diye düşündüğüm zamanlar oldu. Kendimi yere atıyorum falan filan . Regl olduğum zamanlardan nefret ediyorum. Günü yaklaştığında o haftaki tüm programlarımı iptal ediyorum. Daha geçen gün iptal etmek zorunda kaldım mesela. Bu hafta Edirne'de gerçekleşecek bir seminere katılmayı çok istiyordum ama tarihi görünce bunun mümkün olmadığını anladım. İyi ki de gitmemişim, ölürdüm.
Ben regl olduğum gün okula da gitmiyorum. Sınav haftama denk gelecek diye çok korkuyorum. Şimdi düzenli bir işte çalışmaya başlasam regl olduğum gün napacağım diye endişeleniyorum.
Regl benim en büyük düşmanım haline geldi. Nefret ediyorum. O 1 gün izin olmazsa olmaz bence
Gerçekten öyle ya özellikle ilk günler ciddi ciddi bunu cektigime gerçekten değiyor mu diye hayatı sorguluyorum. max 2 çocuk doğurmak ve biraz dişisel özellikler için fazla bir bedel gibi geliyor cabsnnsjd