Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Savcılar Yg Entertainment Ceo'su Yang Hyun Suk Için Üç Yıl Hapis Cezası Istedi.

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Savcılar YG Entertainment CEO'su Yang Hyun Suk için üç yıl hapis cezası istedi.

Yang Hyun Suk mahkemeye itirazda bulundu: “Son dört yıl boyunca sayısız iddianın ortasında sessizce gerçeğin ortaya çıkmasını diledim. Şimdi mahkemelerden bana görevime geri dönme ve K-Pop'un gelecekteki liderlerini geliştirmeye ve harika içerik yaratmaya devam etme fırsatını vermelerini istiyorum”.

F7A6vk9WYAATFgN.jpeg

Kardeşini işin başına koydun da sanki arkadan her şeyi yöneten kişinin sen olduğunu bilmiyoruz 😌

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Birşey soracam sadece kumar için mi hapis istemi var yoksa onun adına olan bazı mekanlarda f*huş işletildiği için mi

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Birşey soracam sadece kumar için mi hapis istemi var yoksa onun adına olan bazı mekanlarda f*huş işletildiği için mi
Hayır ikisi de değil
Eski CEO Yang, Ağustos 2016'da polis tarafından uyuşturucu suçlamasıyla tutuklanan eski stajyer Bayan A'nın, B.I'ın uyuşturucu satın alma şüphelerini itiraf etmesinden sonra, soruşturmayı etkisiz hale getirmek amacıyla Bayan A'yı uzlaştırma ve tehdit etme suçlamasıyla suçlandı.

Yani tehditten dolayı hapis isteniyor

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Hayır ikisi de değil
Eski CEO Yang, Ağustos 2016'da polis tarafından uyuşturucu suçlamasıyla tutuklanan eski stajyer Bayan A'nın, B.I'ın uyuşturucu satın alma şüphelerini itiraf etmesinden sonra, soruşturmayı etkisiz hale getirmek amacıyla Bayan A'yı uzlaştırma ve tehdit etme suçlamasıyla suçlandı.

Yani tehditten dolayı hapis isteniyor
Teşekkürler