Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Seçimdeki Mızıkçılık

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
gitme kararindan vazgecirtecekse hemen koaslayabiliriz forumu

eveeet acikliyorum ben aslinda basindan beri @Vankedisi🐈 nden nefret ediyorum sirf ajanlik yapmak icin ona oy verdim. boyle ogrenmek zorunda kaldigin icin uzgunum kedicik
Ağustos Taylor hayranı değilim aslında bı antiyim desen daha inandırıcı olurdu SJSJSJSJSJ

Konu Sahibi
A

Anonymous (21e7)

ayyy tamam bi hata oldu hata yapanlar hatasini kabul etti niye hala devam ediyor bu kavga? kiz anonim yazanlara korkak demekte de hakli simdi boyle konusup sonra yuzumuze nasil da guleceksin kesin. yaptigin bu tartismalari anonimligin altina saklanmadigin bi zamanda da yapabilirsen insanlar seni ciddiye alip oyle yanitlar verebilir. simdilik buyuk resmi gordugunu zannetip kendini buyuk gormeyi birak lutfen
hadi ya insanlara korkak diyecek hadde sahip misiniz ki kimsinz siz de? bu kadar insan para verdi bunun için ama yokkk burası korkak insanlar için para toplandı doğru.susss yaa,hem iftira atıyorsunuz hem de üstüne halen utanmadan yok sinsi iması yok korkak.panda özür bile dilemedi ayrıca sen avukatı mısınnnn? hem yalan atın rahatça sonra utanmdan korkak diyin şunu da ekleyeyim ikinizi de sevmiyorum merak etme kendinle karıştırma beni.beğenin isim vermeden elestirim contenti üretiyosun herkese sinsi yaftası yapıştıriyorsun ama isim verecek yüreğin yok birilerine korkak diyosunn ama bana ders veriyorsun😘ufff aynen canım aynen niceee jokeee honeyyy.haydi git ya siz en son ders vereck kişilersinz.🥱

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,150
Zaten ben kimim ki dağdan kaçmış bir ayıyım çöpteki parmak kısmı yırtılmış çorabım ben zaten seni sevmiyorum hiiiç öylesine konuşuyorum mfmdödldllx
😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒
Bu kız sevgimi anlamıyor yıldım pes ediyorum 😞
Aramıza girme
Ayrıca biz ablalar olarak dert ortagiyiz cumburlop ile.Sen bizim dusmanımizsin

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Valentines Day Love GIF by Chibird
bu arada agustos yazan parmaklarini yerim seniinnnnnn🩷🩷🩷

Konu Sahibi
A

Anonymous (0bee)

Gerçekten fazlaca abartmıyor musunuz?Sen kimsin bilmiyorum ama biraz kendine çeki düzen ver lütfen.Atışmadaki amacınız ne?Birbirinize laf atmayı bırakın.Ve öyle birisine iftira atıyorsun diyemezsin.Ve birisiyle konuşurken saygılı bir şeklilde konuşmayı öğren,senden küçük de büyük de olsa.Bir atışmanın içinde dahi olsan benliğini korumalısın.Teşekkür ederim.
Tam da bu yorumun altına pandanın git ötede zırla yazması ne büyük tesadüf 😒

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

hadi ya insanlara korkak diyecek hadde sahip misiniz ki kimsinz siz de? bu kadar insan para verdi bunun için ama yokkk burası korkak insanlar için para toplandı doğru.susss yaa,hem iftira atıyorsunuz hem de üstüne halen utanmadan yok sinsi iması yok korkak.panda özür bile dilemedi ayrıca sen avukatı mısınnnn? hem yalan atın rahatça sonra utanmdan korkak diyin şunu da ekleyeyim ikinizi de sevmiyorum merak etme kendinle karıştırma beni.beğenin isim vermeden elestirim contenti üretiyosun herkese sinsi yaftası yapıştıriyorsun ama isim verecek yüreğin yok birilerine korkak diyosunn ama bana ders veriyorsun😘ufff aynen canım aynen niceee jokeee honeyyy.haydi git ya siz en son ders vereck kişilersinz.🥱
bebegim git tekrar oku basligi. simdi gidip bulmayi denemiycem ama orada acik acik yuzune guldugum, konustugum kisiler hakkinda kotu yorumlar yazmadim diye ekledim ikinci olarak negatif yorumlarin cogunun begenmeyenlerden oldugunu bile belirttim burda iki yuzluluk goremiyorum ben? ki cogu kisiye ozelden kim olduklarini bile soyledim hxjxvxbbx stalkini gelistirmen lazim.

ayrica anonim olarak cogumuz gidip tatli basliklar actik ya da kendi hayatimizdan olaylari paylastik baskalarini renvide etmek icin anonimligi tercih edenleri hic desteklemedik burada. ben reddit gibi kullaniriz diye dusunuyorudum ama sizler icinizdeki nefreti kusmak icin burayi platform olarak belirlemissiniz. anonim oladak bile kisliginin karanlik taraflarindan bu kadar bilgi doktugune gore neden kim oldugunu soylemeyim anonim takildigini simdi daha iyi anliyorum. umarim kendini tatmin etmissindir

Moderatörün son düzenlenenleri:

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Bu seçim rekabeti forumu aşırı gereksiz strese soktu bence. Seçimlerden önce herkes daha rahattı gibime geliyor. Şimdi yok ağa yok kraliçe herkes savaşta gibi. Eğlenmek için geldi bunlar biliyorum ama bence gerek yoktu ve eskiden daha iyiydi sanki
Bence de abartmaya gerek yok. Bu ay değil de diğer ay olursun. Ben zaten farklı kişilerin seçilmesi taraftarıyım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Önceden böyle bir şey yoktu? Emin miyiz bütün anonimlerin konu sahibi olduğuna? 🤔
Evet, öyle oluyormuş. Uranyum söylemişti bize. Ben de şaşırmıştım.