Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Herkesin Nefret Ettiği Ama Sizin Sevdiğiniz Her Hangi Bir Şey

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,856
Bu insan olur obje olur hiç fark etmez
Ben başlıyorum;
Pazartesi günleri değişik bir şekilde çok seviyorum bu günü herkes sorumlulukları başlatan bir gün diye sevmiyor ama o gün Çarşamba olsaydı o günü de sevmezdiniz pazartesi de değil yani sorun. (Salı günü çok kasvetli ve iç sıkıcı bir Vibe veriyor bana asıl ama nefrette etmiyorum) Brokoli= haşlanmış brokoli çok güzel bir şey ön yargılı olmayın. Son olarak balık çorbası bunu duyunca bile insanların yüzünü ekşittiğini biliyorum ama yemekte becerikli birisi yaparsa ya da iyi bir ustanın elinden yerseniz yani yapması bilinirse yapan kişi becerikliyse çok güzel bir şey denemekten zarar gelmez derim. Peki ya sizinkiler neler? Merak ettim.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,856
Regl sancısı (kış zamanı) Bayılıyorum. O günüm çok iyi geçiyor. Evde kalıp pinekliyorum. Sıcacık yorgan altına gir, uyu mis gibi.
Evet ekstra ısınmak için bir şeyler yapıyorsun ve terlemiyorsun hiç bir şey yapmadığın için çok güzel ama yine de karın ağrısını hiç sevmem

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Yalnız bir şeyler yapmak. Eskiden yalnız yemek yediğimde uyudugumda ya da başka bir şeyle uğraştığımda depresif ve yalnız hissederdim ama şuan inanılmaz keyif alıyorum. Kendime mis gibi soğuk kahvemi alıp dizi izliyorum

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,878
Bamya yemeği. Genelde sevilmez ama ben seviyorum. Normalde bizim evde kıymasız yapılırdı onu severdim zaten sonra annem arada kıymalı da yapmaya başladı. Normalde sebze yemeklerini çok etli falan sevmesem de bamya kıymalı güzel oluyor.
Karnabahar. Sevmeyeni çok mudur bilmiyorum ama özellikle seveni de duymadım. Çok araya kaynayan bir sebze. Ben her türlü yemeğini seviyorum. Annem sulu yemeğini yapardı bayıla bayıla yerdim. Yurtta kalırken beşamel soslu yaparlardı çok beğenirdim. Kızartmasını yaptık birkaç kez güzeldi. Haşladık salatasını yaptık sevdim. Kısacası baya sevdiğim bir sebze karnabahar. (Brokoli de severim. Haşlayıp sarımsak-zeytinyağı-sirkeli sos ile karıştırılıp salatası yapıldığında çok lezzetli oluyor.)
Ay aslında bir sürü vardı böyle kimsenin sevmediği ama benim sevdiğim şey ama aklıma bir tek bunlar geldi şuan.

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
Ben böyle sorulara asla cevap veremiyorum yaa.. şimdi gidip "Ben daha ne sevdiğimi bile bilmiyorummmmmmm" diye ağlayarak günlüğüme yazacağım 😂😂
Cat Think GIF

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Renkli ve tuhaf giyinmek ayıcıklı kedili kazaklar tül etekler ile gezerim. Siyah çok az giyerim hatta sevmem. İsrail olayları varken araya sokuyum. Yahudiler koyu renkler giyerler. Siyah mavi kırmızı kutsaldır. Yahudi kadınlar genelde siyah giyer. Hatta osmanlıda da çok dikkat edilen bir şey. Din hocamız bizi öyle uyarırdı.Kızlar cıvıl cıvıl giyinin. Renkli giyinin derdi. Renkli giyinin arkadaşlar
Tam olarak bende böyleyim ayıcıklı tavşanlı ne ararsan var ilk adam akıllı siyah kıyafetimse okul kıyafetim sjkskj birde çılgın kombinlere bayılıyorum ya bu ama genelde Taksim tarzı bölgelere giderken yapıyorum öyle kombinler bir tane kocaman tavşan kulakları ve haraketli gözleri olan ponponlu bir taçla tüylü tavşanlı bir kazağımı kombinlemiştim babam eve çok az kala ''sen tüm gün böyle değildin değil mi?''demişti sksjkjsk
Bu markayı kesinlikle incele
ilk açınca saçma sapan gibi geliyor biraz da çoğunlukla hallowen kıyafetleri gibi de gelebiliyor normal giyim aslında arama bölümüne bear,cute gibi şeyler yaz gerçekten çok tatlı ürünleri var.
Not :çok fazla çılgın ürünler var o yüzden güzel şeyler hep kaynamış

Son düzenleme:

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Ooo tam da yeni para almıştım. Harcıcak yer arıyordum ebbsnd. Üniversitede giyiniyom ben ya. Metroya bir biniyom. Herkes siyah. Renklere saygım var evet ama herkes aynı olunca daralıyorum. Okuldakiler de çok bakıyor ama umurumda değil. Hoşuma gidiyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu ara pazarlardada çok iyi şeyler oluyor. Sosyete pazarları çok iyi
Benim öğretmenimle sınıfta oturmuş oyuncak sohbeti bile yapmışlığım var sksjkj klasik çizgili body üstünde kurukafalı t-shirt altında siyah bol pantolon valla çevremde en çok gördüğüm en klasik kombinlerden sadece biri birçoğuda birbirinin kopyası zevk de olabilir karışamam ama renkli giyinmek = ben
Bu kadar karanlığın içinde bir iki renk iyidir
Sosyete pazarına bir kere gitmiştim ama nefes alınacak yer bile yoktu hemen kaçmıştık sksjk bir daha gidersem ilk işim o pantolonların orjinalliğini incelemek olacak birde annemim katlettiği panduflarımın yerine yenisini aldırıcam sksjk

Ooo tam da yeni para almıştım. Harcıcak yer arıyordum ebbsnd. Üniversitede giyiniyom ben ya. Metroya bir biniyom. Herkes siyah. Renklere saygım var evet ama herkes aynı olunca daralıyorum. Okuldakiler de çok bakıyor ama umurumda değil. Hoşuma gidiyor.

Bu ara pazarlardada çok iyi şeyler oluyor. Sosyete pazarları çok iyi
Benim kombinlerimde kazayağı desen pantolon çok güzel oluyor kesinlikle bir tane almanı öneririm tatlı bir şeyin altında tarz bir şey çok şık duruyor.

Son düzenleme:

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Ben kapalı olduğum için daha sırıtıyor insanların gözünde baya yargılayacı bakıyorlar. Sosyal medyadan bakıyorum. Renkli giyinen insan mutludur algısı var misal. Saçma geliyor. İlgi çekiyorsun diyorlar misal. Normal bir insan benden daha ilgi çekip sosyal valla. Bunların dış gorunuşle alakası olmadığını halk anlamadigi için bize giydiğimiz kıyafetler ile karakter çiziyorlar ama alakam yok yani. Bu arada kot pantolonlar 100 tl falan. Döküntülerde de güzel şeyler var. Orijinal pek umurumda değil. Bozulmuyorlar genelde ya.
Annem yaşamıştı mavi renkli kot pantolonlar feci derecede renk verebiliyor beyaz ayakkabısının önünü masmavi yapmıştı.
Rengarenk giyinmem gibi dışardan da mutlu görünüyorum hep asla hiç değişmedi bu yüzden mutsuz olsam bile anlatmadan anlayamazlar ama çokta önemli değil
Başörtüne tatlı kıstırmalı tokalar takabilirsin bu arada (abartı olabilir ama)

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Renkli etekler tül etekler jileler falan.
Beğenirsen şöyle beyaz bir etek var şık duruyor
üzerine tatlı tonlarda bir gömlek ve eşarbının uçlarını arkaya doğru bağlarsan çok şık olur

Hiç yaşamadım ya. 2 etek aldım ben kot birisi 6 yıldır birisi 1 yıldır bende hiç renk vermediler. Annem kombinlerimi aşırı bulduğu için sürekli laf eder. Bazen üzer beni. Geçen okulda bir kız yanından geçerken "çok güzel olmuşsun" dedi ben şok djsjjs o kadar mutlu ettiki beni gün boyunca. Herkesin hoşuna gitmiyor. Tokalar penye şallarda hoş duruyor. Koca yanaklarım yüzünden penye şal takamıyom. Bana tül şal yakışıyor. Tahmin edersin ki onda sırıtır. Tonlarca kedili kurbağalı falan yüzüklerim takılarım var onlar kendilerini belli ediyor zaten
Birkaç yıl sonra beni hatırlamayacak insanlar için kendimi değiştirmem hele sokakta 3 adım sonra bir daha karşılaşmayacağım kişiler için asla değişmem
neyseki annemde tatlı giyinmemi desteklediği için çoğunlukla nasıl kombinleyebileceğimi de sorabiliyorum arada kombinini basit tutup takılarınla o kombini patlatabilirsin mesela

Birde şöyle yüzük takımları var

Ekli dosyalar

• 1699831849748.png
    1699831849748.png
    34.3 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,414
Beğenirsen şöyle beyaz bir etek var şık duruyor
üzerine tatlı tonlarda bir gömlek ve eşarbının uçlarını arkaya doğru bağlarsan çok şık olur

Birkaç yıl sonra beni hatırlamayacak insanlar için kendimi değiştirmem hele sokakta 3 adım sonra bir daha karşılaşmayacağım kişiler için asla değişmem
neyseki annemde tatlı giyinmemi desteklediği için çoğunlukla nasıl kombinleyebileceğimi de sorabiliyorum arada kombinini basit tutup takılarınla o kombini patlatabilirsin mesela

Birde şöyle yüzük takımları var
Hiç yaşamadım ya. 2 etek aldım ben kot birisi 6 yıldır birisi 1 yıldır bende hiç renk vermediler. Annem kombinlerimi aşırı bulduğu için sürekli laf eder. Bazen üzer beni. Geçen okulda bir kız yanından geçerken "çok güzel olmuşsun" dedi ben şok djsjjs o kadar mutlu ettiki beni gün boyunca. Herkesin hoşuna gitmiyor. Tokalar penye şallarda hoş duruyor. Koca yanaklarım yüzünden penye şal takamıyom. Bana tül şal yakışıyor. Tahmin edersin ki onda sırıtır. Tonlarca kedili kurbağalı falan yüzüklerim takılarım var onlar kendilerini belli ediyor zaten
İkinizin muhabbeti ne kadar tatlı 😭görmediğim halde tarzınız çok hoşuma gitti

Ben de pazartesiyi severim. Hafta sonlarını ise sevmem
Haftasonu sevmeyen insan mı olur ?😭😭😭

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
İkinizin muhabbeti ne kadar tatlı 😭görmediğim halde tarzınız çok hoşuma gitti

Haftasonu sevmeyen insan mı olur ?😭😭😭
Bir anda muhabbet moduna geçtim sklskls hem tatlı hem şık hemde tarz kombinleri ayrı ayrı yapıp üçünüde aynı anda yapabilirim

Benim yüzükler seramik gibi olanlar oluyor ya. Onlardan demirler çok çabuk paslanıyor ya. Etek de mutlaka duşuncem beyaz eteğim var ama kumaş olduğu için ıslanınca tül etekler kadar rahat olmuyor. Benimki bu tarz bir etek değil. Tüllerin aralıkları yuvarlak böyle garip bir şey dhdbd
Çelik takılar kullanabilirsin çelik zamanla parlaklığını kaybedebilir ama paslanmaz

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Takılar çok pahalı ya bugün alam dedim 150 tl yuzuklerde 30 tl aşağası yok artık isyanlardayım. Aldım mı en az 10 yıl kullanmazsam ağlarım yani. Bu fiyatlar deli etcek. Her yere para yetiştirmeye çalışıyorum shsjs. Her gün farklı kıyafet bir onu bir bunu derken. Kendimi kaybediyorum yani.
Şu anda herşey pahalı o yüzden bence fiyatlar artık en basit t-shirt bile 600-700TL zaten kalitesine göre fiyatlar çok değişiyor

.

Bu arada çaktırmayın ben haleda kanlı lilith'im🤫sksjkskjs

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Bende onu dicektim sonra unuttum sen çılgın bı peri gibi giyiniyorsun @peterpan seni zorla kanlı Lilith yaptı sjsjsjsjsj
İmajım bir kere öyle oldu artık sksjk profili de ona göre uyarladım bir süre kanlı lilith olup pat diye pes pembe olabilirim
Yalnız tatlı giyindiğim kadar tarz da giyiniyorum geçende kafamda yaptığım kombine uygun bir saç ve kan kırmızısı bir rujla tam lilith olurdum skjskj(asla öyle bir ruj sürmem)
olay şuna döndü slksjs
hayaller gerçekler

Kadınlar koyu Lilith siyah gotik Lolita elbise Cosplay kostüm - AliExpress Yetişkin yaz kawaii Lolita elbise cadılar bayramı Cosplay kostüm kadın  hizmetçi tatlı Lolita pembe prenses elbise parti giysileri kızlar için -  AliExpress

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,101
Renkli giyinmeyi çok seviyorum. Siyah kıyafetim var ama çok fazla yok daha çok renklilerle kombinlemeyi seviyorum. Sürekli siyah giyinenleri de yargılamak istemiyorum ama hep siyah giyerek sıkılmıyorlar mı?

Matematik dersini çok seviyorum. Tahtaya kalkmak için can atardım lisede.

Regl sancısı (kış zamanı) Bayılıyorum. O günüm çok iyi geçiyor. Evde kalıp pinekliyorum. Sıcacık yorgan altına gir, uyu mis gibi.
Bi müddet gözüme gözükmesen iyi edersin. Hele ki reglim de yaklaşmışken😒. Hormonlar coşmuş durumda bunu okuyunca bile sinir stres bastı😓

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,856
Ayy düşündüğümden daha çok etkileşim almış bu sorum. Benim gibi renkli ve tatlı giyinmeyi sevenler de varmış siyah kıyafetim çok az. @lilith_halşii ve @Arven çok güzel tarzlarınız var kızlar