Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sevdiğiniz Grupların / İdollerin Sevmediğiniz Yanları?

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Sevdiğiniz grupların / idollerin sevmediğiniz yanları var mı?

Sticker GIF by Spotify

• Beğen
Reactions: ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Sevdiğiniz grupların / idollerin sevmediğiniz yanları var mı?

Sticker GIF by Spotify
Aespanın şarkılarını çok begenemiyorum hep dinlemesi zor sarkilar yapiyorlar gibi. Nmixxin de iyi kaliteli sarkilari yok mlsf. Bir de jungkookun hicbir zaman kendini savunmamasi beni bazen irite ediyor ama kendini savunsa da linclenir uzucu

haneull

Rookie Idol
Tepki
605
Gruplarla alakalı bir şey var ama bu onların tercihi mi emin değilim..
Artık varyete showlara katılmama durumlarını pek sevmiyorum. Eskiden grupları tanımamı sağlayan en iyi yoldu. Ama artık grup içi show yapıp programlara toplu çıkmıyorlar. Bende özellikle şu gruba bir bakayım demediğim için 4. Jen. i gerçekten yakalayamadım.🤦‍♀️

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
886
Red velvet ve global promo sorunu.. Kızların eksiği değil fazlası var ama sanki bir türlü yeterince tanınamıyorlarmış gibi geliyor.

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Nct'nin bazı üyeleri hariç hiç varyete yeteneği yok ya. Diğer kanallara konuk olduklarında kazık gibi duruyorlar bazen. Kendi programlarında çok okeyler ama diğer kanallar çok sıkıcı oluyor..
Kendi içerikleri de artık eskisi gibi değil, 2020'den sonra eskisi gibi eğlenceli içerik üretmeyi bıraktılar..
Kore'de çok varyete programlarına çok çıkmadıklarından mı bilmiyorum ama dediğin gibi çıktıklarında da bi tuhaflar hakikaten

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Artık varyete showlara katılmama durumlarını pek sevmiyorum. Eskiden grupları tanımamı sağlayan en iyi yoldu. Ama artık grup içi show yapıp programlara toplu çıkmıyorlar. Bende özellikle şu gruba bir bakayım demediğim için 4. Jen. i gerçekten yakalayamadım.🤦‍♀️
ben de bu durumu sevmiyorum ve bence şirketlerle alâkalı. treasure mesela tüm grup ya da 1 - 2 kişi fark etmeksizin çok eğlenceli bir grup halka kendilerini çok rahat sevdirebilirler ama işte şirket grupça sadece weekly idol'a göndermişti. kısacası promoda berbatlar

Ü

Üye silindi 25

jennie'nin çok hassas biri olup yine de yapacaklarından asla geri durmaması???

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Kesinlikle artık nedense o kültür kayboldu, eskiden o programlardan kesitler izleyip grup keşfetmek yaygındı.
Mesela şu an da yaşlı ve problematik sunucuların varyete programlarından ziyade idollerin kendi programları olsa ve diğer gruplardan idoller katılsa kpop bi şenlenir neşelenirdi.

haneull

Rookie Idol
Tepki
605
ben de bu durumu sevmiyorum ve bence şirketlerle alâkalı. treasure mesela tüm grup ya da 1 - 2 kişi fark etmeksizin çok eğlenceli bir grup halka kendilerini çok rahat sevdirebilirler ama işte şirket grupça sadece weekly idol'a göndermişti
Tam olarak bundan bahsediyorum🥲Aslında grup için en güzel tanınma yöntemlerinden biri eskiden varyetelerden ünlü olup parlayan birçok üye ve dolayısıyla grup oldu. Şimdi gruplarda var mı bilmiyorum ama Eskiden eğlenceden sorumlu üyeler vardı tabi Buna korece de bir şeyler diyorlar ama😂😂😂 Şimdiler de grupları sadece ilgileneni varsa tanıyabiliyorsun. Havalı göstermek içinse çok kötü bir pazarlama tekniği

Snape

Trainee
Tepki
91
Evet ben de eskiden şarkılarını sevdiğim gruplarin hemen varyete showlarini izlemeye koşardım. Grup üyelerini de öyle tanır severdim 3. Gen full öyle tanıdım. 4. Gen de dediğin gibi grup içi oluyor genelde ama beni pek sarmıyor öyle sevdiğim iki üç grup harici

haneull

Rookie Idol
Tepki
605
Kesinlikle artık nedense o kültür kayboldu, eskiden o programlardan kesitler izleyip grup keşfetmek yaygındı.
Mesela şu an da yaşlı ve problematik sunucuların varyete programlarından ziyade idollerin kendi programları olsa ve diğer gruplardan idoller katılsa kpop bi şenlenir neşelenirdi.
..eskiden o programlardan kesitler izleyip grup keşfetmek yaygındı..
Bu benim jdjdjdj ben 2 yi 3 ü hep böyle tanıdım 😂
Idollerin programı olsa şirketler sadece belli başlı kişilerle eşleştirirdi bence. Programlarda çok alelade gruplar denk geliyordu ve çoğu zaman verdikleri etkileşimler güzel oluyordu.
Problemli sunucular noktasında sana katılıyorum ama bu uzakdogunun saçma eğlence anlayışından geliyor. Halkı böyle şeylere gülüyor 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
..eskiden o programlardan kesitler izleyip grup keşfetmek yaygındı..
Bu benim jdjdjdj ben 2 yi 3 ü hep böyle tanıdım 😂
Idollerin programı olsa şirketler sadece belli başlı kişilerle eşleştirirdi bence. Programlarda çok alelade gruplar denk geliyordu ve çoğu zaman verdikleri etkileşimler güzel oluyordu.
Problemli sunucular noktasında sana katılıyorum ama bu uzakdogunun saçma eğlence anlayışından geliyor. Halkı böyle şeylere gülüyor 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
birkaç gruptan bir üyenin katıldıkları bölümler güzel oluyordu dahyun jackson falan vardı hatta baya eğlenceliydi ya da birkaç grup birden katılıyordu. her grup hakkında belli bir yargım vardı bp üyeleri şöyle bts üyeleri böyle gibi şimdikleri konseptlere göre yorumluyorum konseptleri neyse karakterleri de ona uygunmuş gibi geliyor belki 4. jenin çoğu kişiye soğuk gelmesinin nedeni de budur

Tepki
1,364
EXO'nun bazı üyelerinin sorunlu kişilerle arkadaşlık yapmaları beni sinir ediyor. Bu konuda kırmızı çizgilere sahip olmalarını isterdim. Bir de DFTF erası hiç yaşanmamış gibi davranmaları üzücü. EXOL kendini yırtarken şirket promo vermese bile sosyal medya hesaplarından biraz sahip çıkabilirlerdi o albümlerine. Bu yeni albüme de aynı şeyi yapmazlar umarım.

haneull

Rookie Idol
Tepki
605
birkaç gruptan bir üyenin katıldıkları bölümler güzel oluyordu dahyun jackson falan vardı hatta baya eğlenceliydi ya da birkaç grup birden katılıyordu. her grup hakkında belli bir yargım vardı bp üyeleri şöyle bts üyeleri böyle gibi şimdikleri konseptlere göre yorumluyorum konseptleri neyse karakterleri de ona uygunmuş gibi geliyor belki 4. jenin çoğu kişiye soğuk gelmesinin nedeni de budur
4. Jen e dair en doğru ve iyi yorum bu bence yaaaa kesinlikle katılıyorum 👏👏👏 bu Jen çok soğuk geliyor çünkü tanımak için konseptlerinden başka bir şey bilmiyoruz. Bana şu an bir aydınlanma getirdin dhjdjdjdj neden 2016-2017 sonrasını dinleyemediğimi farkettim su an dhhdjdj

• Kalp
Reactions: inx