Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Site Yorum Şikayeti

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Ekran görüntüsü 2024-05-02 191708.png

Site içinde kullanıcıların kilometrelerce ötedeki insanlar için birbirine hakaret etmesini mantığım almıyor

layley

Trainee
Tepki
449
Bunun mantığını ben de yıllardır hiç anlamadım. Ha mesela o kişiye haksızlık yapılmıştır. İnsanlık olarak ona iftira atanlara karşı konuşurum. Sonuçta kimse haketmediği hakaretleri işitmek zorunda değil. Ama onun dışında dünyalar kadar para kazanan elin bir insanı için tek kelime bile yazmam. Bana mı kaldı onları savunmak diyip geçiyorum.

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Mantık aranacak birşey değil zaten, hayatına bir etkisi olmayacak insanlar için sanki sadece onlar korunmalıymış gibi davranan tipler var veya yalnızca kendi desteklediğine herşeyi mübah gören... Ortada bir haksızlık veya hak yeme gibi bir durum varsa elbette savunulmalı tarafını tutanlar olmalı ama herşeyi yapıp birde destekçileri olan insanlara gereğince yorum yapar bana veya yakınımdakilere bir etkisi yoksa sadece kontrol ederim veya hiç ilgilenmem.