Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Sitede Gereksiz Fazla Negatif Yorum Alan Idoller?

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
LE SSERAFIM
- Bi olayları da olmadı neden bilmiyorum

Lisa
- Son zamanlarda negatif yorumlar çok arttı. Katıldığı etkinliği ben de desteklemiyorum ama bunu dışında da değişik eleştiriler alıyor

Haewon
- Bi olayı olmadı ama zorba diyorlar kıza asjasj

Sizce?

Son düzenleme:

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,867
En cok begeni alan yorum neyse ona gore sekilleniyor yorumlar. Bir deli kuyuya tas atiyor digerleri de hadi bizde atalim diyor.
bu her zaman olmuyor ama katılıyorum tam zıttını düzgünce ifade etsen bile 1021010 tane eksi yediğin oluyordu saçma sapan halbuki kötü bir şey denmiyordu

Ü

Üye silindi 643

Lisa ve V demek istiyorum. Densiz hadsiz yorumları hep bu idollerin gönderilerine yazıyorlar, fan kitlesi şirketlere şikayet etse Netizen Turkey adminlerine yorumlarını silmeleri için dua edecek kadar karaktersiz kişiler bunlar.
V için aynı fikirdeyim son yıllarda ne yapsa eleştiriyorlar en basit bir dergi çekimine bile bir kulp buluyorlar, sitede Taehyung için hiçbir zaman iyi yorum görmedim

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Blackpink ve Bts uyeleri kidemli bu konuda ama ben bu siteye geldigimden itibaren en cok Linci jennie yedi onun disinda zaman zaman bir kurban sectiler koyun gibi suru psikolojisiyle linclediler 2020 den sonra basim agriyordu artik yorumlari okurken uzun zamandir da girmiyorum

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 192

Sebebi için ne zamandan beri yorumların değiştiğine bakmak lazım ki bu da ortada zaten
Şu Taennie olayları yüzünden olabilir, V ilişkiyi açık bir şekilde kabul etmediği için korkak bilmem ne diyip belirli sosyal mecralarda küfürler eden vardı. Bana kalırsa ikisinin de açıklamak istememesi kadar normal bir şey yok, başkalarının ilişkisi milleti neden bu kadar geriyor hep merak etmişimdir.