Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Sizce Bu Adam Tacizci Mi

??

• Evet

• Hayır

• Bilmiyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
IMG_20230902_210939.jpg
Bu adam ile ilgili çok fazla tacizcilik ile ilgili video ve suçlamalar var bilmiyorum farklı açılardan öyle bir çekiliyor ki gerçek olmasa bile öyleymiş gibi görünüyor yani arkay öyoe şarkilar da koyuyorlar adam tam bir pislik gibi anlaşılıyor

Daha böyoe videolar vardı da aratınca bulamadım şimdi siz neler düşünüyorsunuz ben çok muallakta kaldım açıkçası

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
887
Fanlar çok yanıltıcı videolar yapıyor.Bunlardan birinin altında dansçıların da şu sıra ünlü olduğunu adamın da dikkat çekmek için mimikler yaptığını söyleyince oturdu.Dikkat çekeyim adım bilinsin istiyordur ama artık çok yanlış bilindi.Kişisel hesabına bile küçük fanların nefret yorumu bırakacağına eminim.Videolardan sonra mimik yapmayı bıraktı ama artık imajı zor düzelir.

Konu Sahibi
Only Once🍭

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
Ya ben performansının tamamını izledim biraz dil falan çıkarıyor ama.Şimdi kimseyi de yargılamak istemiyorum ama insan performansı izleyince bir tuhaf geliyor fakat hemen de yargılamak istemiyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@Only Once🍭 a oy değiştirmeyi açsan iyi olur aslında.Bilmiyorum daha doğru olur sanki gene de.Hemen fikrim değişti 😅
Tamam yapabilirsem yaparım çok bilmiyorum da

Ya ben performansının tamamını izledim biraz dil falan çıkarıyor ama.Şimdi kimseyi de yargılamak istemiyorum ama insan performansı izleyince bir tuhaf geliyor fakat hemen de yargılamak istemiyorum.

@Only Once🍭 a oy değiştirmeyi açsan iyi olur aslında.Bilmiyorum daha doğru olur sanki gene de.Hemen fikrim değişti 😅
Yaptım sjbshshsjdbgd