Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizce ?

karinaa

Trainee
Tepki
237
Yani mesela ingilizce öğretmenliği okuyacağım şu an ataması iyi 5 6 sene öncede iyiydi sosyal bilgiler fizik kimya vs gibi değildi ana branşlar var ilköğretim mat sınıf okul öncesi ingilizce bunların ataması hep iyi ve bakan da diyor saten bunlara ihtiyacımız var diye peki sence 2025 te mezun olan biriyle 2027 de mezun olan birinin durumu arasında çok fark olur mu böyle ataması iyi olan öğretmenlik branşları için ? Ve bunlarda da kendini geliştirmeye gerek yok kpss kasacaksın. Zaten seçim olduğu sene çok alım yapıyorlar
Yani dediğin bölüm açısından olmaz diye düşünüyorum ataması çok demişsin zaten orda da yarış kpssde oluyor herkes ilk girişinde iyi puan alamıyor zaten ama sen iyi çalışırsan ve çok iyi bir puan alırsan 2025 mezunundan önce de atanabilirsin yine iş biraz sende biter

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Bu sene ben de üniversite kazandım ve sınıf grubuna katıldım Whatsapp'tan.. İsmimin başında Av. yazıyodu, gruba bi soru sorunca çocuğun biri delirdi. kljdsgkldşgldfgk "arkadaşlar sınıfta avukat var" yazıp duruyo kldgfjdklgfdlfgş sonra koca yürekli bi kız geldi ve şey yazdı gruba.. "nolmuş yani okumanın yaşı ve mesleği yoktur" ldjgfkşldfkgişdfligş YAHU YAŞIMI SÖYLEMEDİM Kİ BEN NOLUYO YA SKLGJDLGKLDFKGHKL

layley

Trainee
Tepki
446
37 yaşında biriyle aynı derslere giriyorum. Bir kaç grup projesinde birlikte çalıştık. Kendi ofisi var. Yanında stajyerler bile çalıştırıyor.

Söyleceklerim bu kadar.

Laf etmek için laf ediyorlar. Kimse kimseye yaşı büyük diye "aman saygı göstermek zorundayım" tribinde olmuyor. Yaşı büyük kişilerde bizlere onlardan küçüğüz diye çocuk muamelesi yapmıyor. Sınıf içinde hepimiz eşitiz, hepimiz öğrenciyiz.