Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizi Mutlu Eden Üyeler

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,920

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,381
Forumda çok fazla kişiyle etkileşime girmedim ve çok yorum da yapmıyorum. Ama gerek siteden gerek forumdan takip ettiğim çok isim var. Tek tek yazmak uzun olur, o yüzden belki bir iki kişi hariç hepinizi görmekten mutluluk duyuyorum ve gerçekten iyi ve mutlu hayatlar yaşadığınızı umuyorum. Ama elimde olmadan tüm EXOL'e (bir iki toksik olan hariç) büyük bir çekim duyuyorum ve onları görünce mutlu oluyorum. Ama @esℓem ve @erigom yıllardır siteden de aşina olduğum ve en çok etkileşimde olduğum isimler ve kendimi ikisine de çok yakın hissediyorum. Diğer EXOL'ler de canımdır. (@Vankedisi🐈, pandalı user, @Exovelvet, valla daha aklıma gelmedi). Ama dediğim gibi forumdaki herkesi (farklı görüşlere sahip olduğum kullanıcılar da dahil) bir şekilde kendime çok yakın hissediyorum ve onların yorumlarını görmek ve iyi olduklarını bilmek beni mutlu ediyor.

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
Forumda çok fazla kişiyle etkileşime girmedim ve çok yorum da yapmıyorum. Ama gerek siteden gerek forumdan takip ettiğim çok isim var. Tek tek yazmak uzun olur, o yüzden belki bir iki kişi hariç hepinizi görmekten mutluluk duyuyorum ve gerçekten iyi ve mutlu hayatlar yaşadığınızı umuyorum. Ama elimde olmadan tüm EXOL'e (bir iki toksik olan hariç) büyük bir çekim duyuyorum ve onları görünce mutlu oluyorum. Ama @esℓem ve @erigom yıllardır siteden de aşina olduğum ve en çok etkileşimde olduğum isimler ve kendimi ikisine de çok yakın hissediyorum. Diğer EXOL'ler de canımdır. (@Vankedisi🐈, pandalı user, @Exovelvet, valla daha aklıma gelmedi). Ama dediğim gibi forumdaki herkesi (farklı görüşlere sahip olduğum kullanıcılar da dahil) bir şekilde kendime çok yakın hissediyorum ve onların yorumlarını görmek ve iyi olduklarını bilmek beni mutlu ediyor.
yaaa ablammmm diye yükseldim anında tesekkür ederimmm🥹💜 ben de seni gördüğümde mutlu oluyorum her ne kadar normal hayatımızda birbirimizi tanımasak da burda kendime cok yakın gördüğüm birisin 😭😭💗

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,381
yaaa ablammmm diye yükseldim anında tesekkür ederimmm🥹💜 ben de seni gördüğümde mutlu oluyorum her ne kadar normal hayatımızda birbirimizi tanımasak da burda kendime cok yakın gördüğüm birisin 😭😭💗
Hislerimiz karşılıklı.❤️❤️❤️ Uzun zamandır birbirimize aşinayız, bu da ister istemez bir çekim doğuruyor. Sizi tanımama sebep olduğu için bile EXO'yu severim (EXO sevmek için bahanem olsun da ne olursa olsun 😂😂)

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,381

sen de benim icin ayrısın ve exo postlarında yorumların olmayınca assırı eksik hissettiriyor😭😭 seninle herhangi bir konu hakkında da konusmayı cok seviyorum💗 yazdıklarını okumayı da. yine bu yazdıklarınla beni mutlu ettin umarım aynı seyi ben de bir kere de olsa yapabilmisimdir. ve umarım sen de cok mutlu bir hayat yasıyorsundur💗 oglun boyle tatlı dusunceli bir anneye sahip oldugu icin cokk sanslı😭💗💗 ben de iyi ki bu siteyi bulmusum ve iyi ki seni tanımısım diyorum. duygularımı ifade etmekte pek iyi oldugum soylenemez, burada bir postta ilk defa denedim😭 umarım biraz da olsa ifade edebilmisimdir🥹

ayrıca @Haney 🍯 bu tatlı baslıkların icin tesekkurler nickin gibi sen de cok tatlısın💗
EXO haberlerinde senin yorumların olmayınca ben de seni arıyorum. Senin yorumlarını görmek beni mutlu hissettiriyor. Aslında keşke diğer konularda da aktif yorum yapsak ama EXOL bu konuda daha kapalı gibi. EXO postu olmasa yorum yaptığımız yok neredeyse 😂. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Seninle EXO gömmek de EXO konuşmak kadar zevkli ayrıca. Hatta gömmek bir tık daha eğlenceli benim için 😂 Bir sen bir de Oasis EXO gömünce sinir olmuyorum 😂😂

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,381
yaa 🥹 sen iste yeter ben gomerim ahdhahha 🫡 @oasis 'i de bugun sitede aktif yakaladım "tulay geri don" edasıyla foruma cagırdım ama daha donmedi, bunu okuyorsan forumda da exo gommeye bekleniyorsun. donerse cifter cifter gomeriz ahshahsh💗
Keşke gelse ya. Gelmesini istediğim userlardan biri kesinlikle ama buraya gelmesi bir türlü. Umarım gelir de gönlümüzce EXO gömeriz 😂, biz hariç gömenlere karşı da aslanlar gibi EXO savunuruz 💪
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ya teşekkür ederim bu güzel düşüncen için. Çok mutlu oldum ☺️
Senin kullanıcı adını etiketleyemedim bir türlü 😬. Yorumumu görmene sevindim ❤️❤️

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,305
Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,309

sen de benim icin ayrısın ve exo postlarında yorumların olmayınca assırı eksik hissettiriyor😭😭 seninle herhangi bir konu hakkında da konusmayı cok seviyorum💗 yazdıklarını okumayı da. yine bu yazdıklarınla beni mutlu ettin umarım aynı seyi ben de bir kere de olsa yapabilmisimdir. ve umarım sen de cok mutlu bir hayat yasıyorsundur💗 oglun boyle tatlı dusunceli bir anneye sahip oldugu icin cokk sanslı😭💗💗 ben de iyi ki bu siteyi bulmusum ve iyi ki seni tanımısım diyorum. duygularımı ifade etmekte pek iyi oldugum soylenemez, burada bir postta ilk defa denedim😭 umarım biraz da olsa ifade edebilmisimdir🥹

ayrıca @Haney 🍯 bu tatlı baslıkların icin tesekkurler nickin gibi sen de cok tatlısın💗
@Haney 🍯 @Vankedisi🐈 çoooookk tatlısınız hislerimiz kesinlikle karşılıklı😍
İkinize de çooook teşekkür ederim 🥳