Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Somi'nin Gizli "Game Play" Partisi

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Bugün Jeon Somi geri dönüşü Fast Forward için yaptığı gizli parti ile ilgili görüntüler paylaştı.

F3QEKUJWIAAqgQg.jpeg

Görünüşe göre Somi'nin partisine Hyuna, SVT Woozi, Got7 Yugyeom, BTS RM, TWICE Nayeon, Jihyo ve Chaeyoung katılmış. Woozi, Yugyeom, Nayeon, Chaeyoung, Jihyo ve Somi'nin beraber bir fotoğrafı da bulunuyor. 3. Jenerasyonun arkadaşlıklarına bayılıyoruz.

Jihyo ile Woozi

Ayrıca SVT Mingyu ile The8 de katılmış ama bir fotoğrafları bulunmuyor.

Güncelleme: Diğer katılanlar Chungha, Yeonjung, Kang Mina, Nayoung,R.Tee, Taeyang, Park Bogum ve Wonjong

Son düzenleme:

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,355
Bugün Jeon Somi geri dönüşü Fast Forward için yaptığı gizli parti ile ilgili görüntüler paylaştı.

Ekli dosyayı görüntüle 7397

Görünüşe göre Somi'nin partisine Hyuna, SVT Woozi, Got7 Yugyeom, BTS RM, TWICE Nayeon, Jihyo ve Chaeyoung katılmış. Woozi, Yugyeom, Nayeon, Chaeyoung, Jihyo ve Somi'nin beraber bir fotoğrafı da bulunuyor. 3. Jenerasyonun arkadaşlıklarına bayılıyoruz.

Jihyo ile Woozi

Ayrıca SVT Mingyu ile The8 de katılmış ama bir fotoğrafları bulunmuyor.

Güncelleme: Diğer katılanlar Chungha, Yeonjung, Kang Mina, Nayoung,R.Tee, Taeyang, Park Bogum ve Wonjong
It's giving "annemden gizli makyaj yaptim cok riskli oldu"

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Rm ve somi uzak bir ikili gibi görülse de daha önceden gd'nin ayarladığı bir buluşmada(?) ikisi de vardı.Kral bana kendi halinde takılan biriymiş gibi geliyordu ama partilere de gidiyor yani(gayet normal) Screenshot_20230811-173342_Instagram.jpg Screenshot_20230811-173436_Instagram.jpg Jennie'nin after partisinden fotosu da var.Fotoğrafı paylaştığı postda şu kuş resmi de vardı.(best ciftimin momentlarini yaymak benim işim 😎 bugün akşama doğru konu aticsm hehe)