Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Song Joong: Bu Işte Bir Baba Ve Bir Eş Olmak, Işinizi Kaybetmenize Neden Olabilir

Hinata

Trainee
Tepki
37
AVvXsEjy7YVigFv7IlLRDnv92EAFOC75wpGgFBaeVXH5H06Lhcu95K4i72vZY7WpS2Mcup8yqJ8D5D9XEkzvLdY_Jpu44NgDUTgw_3r-5PanZ6ZA9WYRJVY6ewWR1LiKylmAG3rpnEx86DAwCsmKzmM20f5cijp6cDr7paRskoTGfjSjU_rqdMLoBgPrOtmY=s16000

Song Joong Ki'nin Çin'deki Röportajı

"Bu işte bir baba ve bir eş olmak, işinizi kaybetmenize neden olabilir" ??????

Erkek oyuncular ne zamandan beri evliliklerini duyurduktan sonra herhangi bir sonuçla karşılaştılar ki...? Şu anda uluslararası hayranlar Kore'ye çok küfür ediyorlar

Koreli netizenlerin yorumları:

1. Yani o bir kadınmış
  2. Ama evlenen birçok oyuncu hala iyi bir şekilde tanıtım yapabiliyor, hala aynı derecede popüler olan birçok oyuncu var. Sadece iyi bir oyuncu olmanız gerekiyor. Ne söylüyor?
  3. Tabii ki, çünkü o Song Joong Ki
  4. Tabii ki, onunla aynı fikirde değilim, evlendikten sonra iş değiştiren kadın oyuncuları gördüm
  5. Ne söylüyor? Anlamıyorum... Neden böyle bir şey söylesin ki? Sadece iyi bir iş yapın, bu kadar
  6. Her zaman Song Joong Ki'yi sevdim, ama konuşma tarzıyla kalbimi kırıyorㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
  7. ??????? Song Joong Ki'nin bir çocuğu mu var?
  8. Ne söylüyor? Suçlular bile eylemlerinden herhangi bir sonuç almadığına göre, bu erkek oyuncular için bir endüstri
  9. ? Ne söylüyor? Erkek idol için kabul edebilirim, ancak erkek oyunculara uymaz
  10. Ama hatta çocuğu olan erkek >>>>>>>>>>>.idoller<<<<<<<<<<<<<< bile iyi bir şekilde tanıtım yapabilirken, neden erkek oyuncular yapamasın? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Deneyimler kişiseldir, kendince zorluluklar yaşamış ve kötü zamanlar geçirmiş olabilir elbette ama bir yerden sonra bu "Bu işte bir baba ve bir eş olmak, işinizi kaybetmenize neden olabilir" tadında konuşma ve tavırları beni çok irrite ediyor, idol bile değii erkek bir oyuncu olarak sevenleri kusura bakmasın ama gereksiz dram kasıyor..

Sticker GIF by Spotify

M

mevsim

Erkek oyuncular pek linç yemiyor, kariyerinde çok linç yemeyen bir insan evlenip çocuk sahibi olduğu için kötü yorumlar geldiği için dizilerin yapımcılarının ona gelmemesine sebep olabilir

+Yaşlanması da etkili olabilir iş kaybetmesinde, 25inde çocuk sahibi olsaydı ve o zaman sadece evlenmesi etkili olabilirdi