Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sonradan Tanıştırdığın Arkadaşların Senden Daha Yakın Olması

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Herkesin başına gelmiştir tam travma benim başıma orta okulda gelmişti.her sınıfta bulunan o samimiyetsiz 4 lü arkadaş grubu vardır ve mutlaka o arkadan kazılan kuyular ve dedikodular yüzünden aralarında büyük bir kavga yaşanır ve araları bozulur. ilk okuldan lise dönemine kadar bu döngüye tanık oldum ve hep bu kavga da dışlanan kişiye üzülüp onunla arkadaşlık yapan kişi bendim çünkü ben bir enayiyim.neyse bu döngü kendini tekrarladı ben bu dışlanan kızla arkadaş oldum ve bu arkadaş olduğum dönemde benim orta okulun başından beri arkadaş olduğum bir kız daha vardı ben bunları tanıştırdım ve olan oldu....bu ikisi benimle olduklarından daha yakın oldular ve hafif dışlamaya başlamıştılar ben enayi olduğum için olanak vermemiştim ama o sıra düzeni gününde bu ikisi yan yana oturdu ben tek başıma kaldım bide o hayal kırıklığı ile panik atak geçirdim ben of shdvdhdbdbdbhd neyse sonradan ben 8. Sınıf ta başka bir 3 lü kız grubundan birinin arkadaşıyla sevgili olduğum için onlarla yakınlaşıp arkadaş olduk.dışlanan kıza o önceki kız grubu sürekli zorbalık yaptığı için sınıf değiştirmek zorunda kaldı orda yeni bir kızla arkadaş oldu bana kazık atan en iyi arkadaşımda benim kaderimi yaşadı grupta 3. Tekel olarak kaldı

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Dışlanan kişiye acıyıp arkadaşlık kurmayın tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu,onlarla samimi olmama rağmen bunu söylüyorum samimi olsam bi de nasıl etki bırakırlardı ben de acaba, bakın gerçekten dediğim acımasızca olabilir ama bazı insanlar dışlanmayı hak ediyor kişilikleri yüzünden

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
958
Klasik bizim kaderimizde var bu onlar dışlanıp bize geri dönecekler ondan sonra sen yoluna ben yoluma iş işten geçmiş olacak.

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
benim tanıştırdığım ve kurduğum arkadaş grubum hala görüşüyor neredeyse 10 yıl oldu. hatta içlerinden kız olan arkadaşımın attığı kazığı unutamıyorum. suratıma gülüp gülüp ask.fm hesabıma demediğini bırakmamıştı. her kalabalık grupta böyle şeyler oluyor...
Aşk inşallah kaba kaçmaz ama umarım o arkadaşın karmayı g*tten yer