Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Stray Kids Neden Sevilmiyor?

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 645

Bazı yorumları umarım yanlış anlamışımdır... Onun dışında şunu demek istiyorum bahsettiğin olay tamamen "toxic" fanlar yüzünden olan bir şey. Ki başlatan STAY'ler. Her şeyin altını araştırmaya gerek yok. Geçen gün Chan Bubble'da "Günaydın" mesajı attı. Onu bile araştırıp abarttılar bazıları... Bilmiyorum...umarım anlatabilmişimdir. Kimse Stray Kids'e hakaret etmiyor. Ben görmedim yani. Görsem bile sessizce geçerim. Sonuçta o onun ayıbı. Birinin görünüşü, sesi veya dansı falan sana hitap etmeyebilir ama bunu hakaret ederek belirtmemelisin. Zaten belirtmene bile gerek yok...

moxi

Trainee
Tepki
168
kesinlikle fandom yuzunden oldugunu dusunuyorum fazla insanin bulundugu cogu yerde illa bir sorun cikar ve skz yukseliste olan bir grup oldugu icin fandom copluk gibi oldu nerede tartisma gorsem iclerinde varlar surekli bos yere insanlara bulasip gruptan uzaklastiriyorlar cok duzgunler de var ama genel boyle maalesef

sehuns

Trainee
Tepki
3
Ben insanların ön yargı ile yaklaştığını düşünüyorum açıkçası
Bir de anlamadığım bir şekilde bu grup hakkında pann vs gibi yerlerde hep linçletecek haber başlıkları üzerinde çok duruluyor ama başarı haberleri hemen göz ardı ediliyor resmen sevilmeyen evlat muamelesi görüyorlar ve arka plana atılıyorlarmış gibime geliyor