Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Suho'nun Netflix Dizisi Gyeongseong Creature İçin Seslendirdiği Ost "Forever" Yayınlandı

Ü

Üye silindi 303

ben bir sure bu sarkıdayım size iyi gunler dhahsha han sohee ve park seojun'un oynadıgı netflix dizisinin ost'u. is secimi yine 10/10. ben sarkıyı cok begendim. yine bandli bi sey cıkacak diye de cok korktum(uzgunum shahhd

bu arada telaffuzu onceye bakınca baya gelismis bence. kendisi her gun ingilizce calıstıgını soyluyor. sabah kahvaltısını yaparken ing videolar izliyordu. ve her gun ingilizce konusmak icin aradıgı yabancı bi arkadası da var

exo uyelerinin solo olarak belirgin renkleri olması ve sevdikleri turden sarkılar yapmaya devam etmesi cok hosuma gitse de arada farklı seyler denemelerini cok istiyorum ben ya. mesela bi sarkıyı dinliyorum bu suhonun sesine cok iyi giderdi diye dusunuyorum ama sadece dusunuyorum ahahdha cunku o turde bi sarkı hic cıkarmayacagını biliyorum(umarım yanılırım🤲 aranızda AI sarkı yapan var mı benim bi liste var da ahshahsha

Moderatörün son düzenlenenleri: