Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Swing Kids

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound4378919000657541455.jpg Kyungsoo'nun basrol olduğu harika bir film önerisiyle geldim..film, Kuzey Kore ve Güney Kore savası sırasında gecmekte. Güney Kore kampında esir bir Kuzey Kore askeri (kyungsoo) tüm o kaosun icinde tap dansına asık olur. 'Swing Kids' olarak adlandırılan bir tap dans grubunun arasına katılır.
bu kampta tüm engellere rağmen dans etmekten vazgecmeyen bi grubu izliycez tabi icinde fazlasıyla dram barındırıyo ben baya bir ağlamıstım.. neyse buraya trailerı ve filmden birkac fotoğraf paylasıcam umarım beğenirsiniz 💗

inbound6234333689607553676.jpg
inbound2533790895700406687.jpg inbound4327141434301720253.jpg

Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 6249 Kyungsoo'nun basrol olduğu harika bir film önerisiyle geldim..film, Kuzey Kore ve Güney Kore savası sırasında gecmekte. Güney Kore kampında esir bir Kuzey Kore askeri (kyungsoo) tüm o kaosun icinde tap dansına asık olur. 'Swing Kids' olarak adlandırılan bir tap dans grubunun arasına katılır.
bu kampta tüm engellere rağmen dans etmekten vazgecmeyen bi grubu izliycez tabi icinde fazlasıyla dram barındırıyo ben baya bir ağlamıstım.. neyse buraya trailerı ve filmden birkac fotoğraf paylasıcam umarım beğenirsiniz 💗

Ekli dosyayı görüntüle 6248
Ekli dosyayı görüntüle 6250 Ekli dosyayı görüntüle 6251
Kyungsoo'nun başrol olduğu filmleri arasında en sevdiğim filmi bu. Berbat koşullarda hayatını yaşamaya çalışan bir grup insanı dans biraraya getiriyor ve onlara adeta umut oluyor. Aynı zamanda hem gülmek hem de ağlamak için birebir. Son sahnelerde ağlamaktan bitap düşmüştüm artık.

Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 6249 Kyungsoo'nun basrol olduğu harika bir film önerisiyle geldim..film, Kuzey Kore ve Güney Kore savası sırasında gecmekte. Güney Kore kampında esir bir Kuzey Kore askeri (kyungsoo) tüm o kaosun icinde tap dansına asık olur. 'Swing Kids' olarak adlandırılan bir tap dans grubunun arasına katılır.

Ekli dosyayı görüntüle 6248
Ekli dosyayı görüntüle 6250 Ekli dosyayı görüntüle 6251
Sen hep EXO'lu şeyler paylaş. Bu gelelim konuların altına. Maksat EXO konuşmak olsun yeter ki 🥰

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Kyungsoo'nun başrol olduğu filmleri arasında en sevdiğim filmi bu. Berbat koşullarda hayatını yaşamaya çalışan bir grup insanı dans biraraya getiriyor ve onlara adeta umut oluyor. Aynı zamanda hem gülmek hem de ağlamak için birebir. Son sahnelerde ağlamaktan bitap düşmüştüm artık.
spoi*****

abisiyle olan bölümler cok etkilemisti ya ağlamaktan ekranı göremiyodum artık o derece

Tepki
1,364
spoi*****

abisiyle olan bölümler cok etkilemisti ya ağlamaktan ekranı göremiyodum artık o derece
Savaş dönemini anlatan filmler beni zaten çok etkiler. Çünkü savaş zamanı gülünecek çok bir şey yoktur ve insanların hayatta kalma mücadelesi çok çetindir. Karakterlerle çok kolay empati kurarım bu tarz filmlerde. Bir de sevdiğim oyuncular oynayınca o karakter ben olurum. O yüzden dediğin sahnelerde ağlamaktan için dışıma çıkmıştı. Kyungsoo'nun en iyi performanslarından biri. Karakteri oynamamış yaşamış resmen.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ya ben kai için de böyle bir film istiyorum bence o da oyunculuk konusuna ksoo kadar iyi olabilir bizim küçük ayımızın neyi eksik
sanki jongine böyle andante tarzı genclik dramaları yakısır gibi ya onu bu tarz filmlerde hayal edemedim su an

Tepki
1,364
ay paylasırım tabi kii ilgilendiğim baska bir sey yok günde 1-2 baslık acarım burda fjsfıspcı exoyla ilgili konusmayı seviyorum zaten keyifli oluyo
Ben de EXO hakkında konuşmaktan çok keyif alıyorum. Birileri konuyu onlara getirsin diye bekliyorum. Sabırsız da olduğum için çoğu zaman konuyu onlara ben getiriyorum 😂

Tepki
1,364
Ben de EXO hakkında konuşmaktan çok keyif alıyorum. Birileri konuyu onlara getirsin diye bekliyorum. Sabırsız da olduğum için çoğu zaman konuyu onlara ben getiriyorum 😂
Yeni filmi bugün gösterime girmişti. Acaba beğenildi mi izleyenler tarafından? Cidden çok merak ediyorum. Umarım kaliteli ve herkesin seveceği bir yapım olmuştur. Kyungsoo bu konuda çok hevesli, hayal kırıklığı yaşamasını istemem.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ben de böyleyimm djskxjs alakasız haberlere bile girip bakıyorum exo hakkında bir sey konusulmus mu diye biri bahsedince direkt damlıyorum oraya

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Yeni filmi bugün gösterime girmişti. Acaba beğenildi mi izleyenler tarafından? Cidden çok merak ediyorum. Umarım kaliteli ve herkesin seveceği bir yapım olmuştur. Kyungsoo bu konuda çok hevesli, hayal kırıklığı yaşamasını istemem.

KOBIZ gise tablosunda 3 numaradan cıkısını yapmıs yani kötü değill ama ben ilk 2 bekliyodum ne yalan söyliyim ckslxks umarım daha da basarılı olur
inbound2454230255371541317.jpg

Tepki
1,364
KOBIZ gise tablosunda 3 numaradan cıkısını yapmıs yani kötü değill ama ben ilk 2 bekliyodum ne yalan söyliyim ckslxks umarım daha da basarılı olur
Ekli dosyayı görüntüle 6258
Gişede iyi mi kötü mü anlamadım ama umarım beklediği başarıyı hatta daha fazlasını yakalar. Kyungsoo'nun aşkı Elemental de 4. sırada. Ne tatlı 🥰

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Gişede iyi mi kötü mü anlamadım ama umarım beklediği başarıyı hatta daha fazlasını yakalar. Kyungsoo'nun aşkı Elemental de 4. sırada. Ne tatlı 🥰
kesinlikle kötü değil ilk 5 icinde yer alıyo ama ben 1.sıradan cıkısını yapar diye tahmin ediyodum