Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

[Theqoo] [Kıng The Land] Yoona Ve Lee Junho'nun Öpücük Sahnesi̇

Oblomov

Trainee
Tepki
228
37870f519ed0d1853bc91d546a6e4f55.jpg

Bağlantı :

1. Omomomomomo kyaaagggg

2. Ortada öpüşmeyi bırakıp birbirlerine baktıkları sahne çok seksiydi 🙊🙊 Ama fıskiyelerle çok sert gittilerㅋㅋㅋ Yağmurun onlara vurmaya devam etmesi çok komiktiㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. Yavaş sahne çok yapışkandı. Kendimi eski bir dizi izliyormuş gibi hissettim.

4. Acayip güzel... Hiçbirimiz uyumuyorduk ve sadece öpüşme sahnelerine baktık...

5. Vay canına, 2PM ve SNSD arasında bir öpücük.... daebak daebak

6. Gerilim o kadar güzel ki... bakışlarını ve ellerini hareket ettirmeleri.... devam ettikçe daha da çılgınlaştıㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. Bunu çocuk zihniyetimle izledim~~ Yüzlerine bakmak zaten eğlenceli

8. Fena değil. Yoona'nın uzun ve ince parmakları güzel

9. Uyanır uyanmaz buna bakmaya geldim. Junho'nun cesedini görebilirsiniz. Vay canına çok sıcak

10. Vay canına, tam çekim bir web hikayesi posteri gibi görünüyordu. Ama bence sahne biraz daha kısa olsaydı daha iyi olurduㅋㅋㅋ

Diziyi izleyen var mı güzelse izlerim.

Konu Sahibi
Oblomov

Oblomov

Trainee
Tepki
228
Business Proposal da çok klişeydi ama izletiyordu kendini oyunculuk olsun yapım ekibi olsun çok etkiliyor diziyi bu dizi de Business Proposal gibidir diye tahmin ediyorum
İzlemiştim o diziyi güzeldi yani tam bir kdrama dizisi bu da öyleyse izlenir çünkü olay örgüsünü kısa tutuyorlar bu yüzden hızlı izleniyor ztn 1 saati geçmiyor bu diziler

Konu Sahibi
Oblomov

Oblomov

Trainee
Tepki
228
Hatta 2-3 diziyi aynı zamanlarda izleyen varmış nasıl akılları karışmıyor ? Ben öyle izlediklerimden zevk de alamam
Gerçekten bende de aynısı oluyor kdrama da çok dizi takip edemiyorum çünkü bir noktadan sonra konular genellikle aynı oluyor karışıyor ki ben ayırt edemiyorum asyalıları bazen bu yüzden birini bitir devam et💫