Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Tobb Görsel Iletişim Mı ? Bilkent İletişim Tasarım Mı ?

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Şimdi çoğu insan bilkent diyor ama ders içeriğine baktım zaman Tobb programı daha da dikkatimi çekiyor nasıl desen Bilkent bu durumda ders programı sönük kalıyor.
Şimdi size Tobb ders program linki atacağım

Bilkent Ders Programı

Açıkçası ben kendi hayat planlıma göre Tobb daha yakın buluyorum
Sadece sizin de fikrinizi almak istedim

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
tobb fena bir üniversite değil zaten. üniversite ortamı ve deneyimi hesaba katacaksak bilkent daha iyi sanırım. ama tabii bölümden bölüme değişir. ders programı dışında yök atlastan öğretim kadrosuna da bakabilirsin, fikir katar

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
@nevermindponi @canimbanabas Merhabalar ay hiç yorum gelmeyecek zannetmiştim. Şimdi ben bu konuyu Bilkent Üniversitesinde bu bölümü okuyan ve mezun olan kişiler ile konuştum ve %90'i Tavsiye etmediler bilkentin bu konuda baya geri de kaldığını, sırf ismi var diye 5 seneni kötü etmiş olursun dediler.

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
dediğim gibi bölümden bölüme değişir. Senin alanın hiç bilmediğim bir alan o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ben açıkladığım sebeplerden dolayı tobb yazmadım ama hepsi de benim kişisel sebeplerim. Yoksa eğitim, sağladığı imkanlar olarak gayet iyi bir üni. Her şey gönlünce olur umarım <3
Yok ben zaten sırf ismi var diye bilkent seçmek mantıklı olur mu diye düşünüyorum ve sanırım son 2 senedir tobb da kendini duyurmaya başlamış

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
@nevermindponi @canimbanabas Merhabalar ay hiç yorum gelmeyecek zannetmiştim. Şimdi ben bu konuyu Bilkent Üniversitesinde bu bölümü okuyan ve mezun olan kişiler ile konuştum ve %90'i Tavsiye etmediler bilkentin bu konuda baya geri de kaldığını, sırf ismi var diye 5 seneni kötü etmiş olursun dediler.
ha o zaman bilkent mantıklı değilmiş

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Şimdi çoğu insan bilkent diyor ama ders içeriğine baktım zaman Tobb programı daha da dikkatimi çekiyor nasıl desen Bilkent bu durumda ders programı sönük kalıyor.
Şimdi size Tobb ders program linki atacağım

Bilkent Ders Programı

Açıkçası ben kendi hayat planlıma göre Tobb daha yakın buluyorum
Sadece sizin de fikrinizi almak istedim
Bilkent gezmistik de ufff yani ozel oldugu her yerinden belli arti olarak burs imkani sagliyor asiri ayrica ankarada oturmuyorsan yurt imkanlarinda da sanslisindir

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Bilkent gezmistik de ufff yani ozel oldugu her yerinden belli arti olarak burs imkani sagliyor asiri ayrica ankarada oturmuyorsan yurt imkanlarinda da sanslisindir
Bilkent ve tobb da hem yurt imkani hem aylık maddi bir destek veriyor. Ben tercihimi tobb üniversitesinden yana kullanacağım

• Alev
Reactions: ask