Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gidle Görsel Yönetmeninin Insta Hikayesi

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077

Abi cidden
İlk fotolar çok yaratıcı,güzelken bu haberler tüm ilgiyi söndürdü bende.
Bilmeyenlere idle in kopyalama iddiaları çıktı

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Pinterest de Instagram da bu tarzda tonla foto var ayrıca geçen sene bu Slav modası çok popülerdi o yüzden bence sorun yok ben olsam bende bunu beğenir hadi böyle bir şey yapalım derdim 💟
Mekan, kıyafet,çekim açıları,pozların aynı olması bir moda akımı uygulamaktan daha fazlası bence

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Dün bütün gece uyumadım Nil Anka. Nil Anka mı diyeyim yoksa sen mi gerçek ismini söylemek istersin Ümmügülsüm.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Oh my god foto çekimleri rv psycho a gercekten benziyordu.Başka grup olsa ortalık karışırdı ama rv olduğu için kimse sesini çıkartmadı.
Google a yazdım ama çıkmadı, nasıl bakabilirim. Merak ettim

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Baya benziyorlar umarim telif hakkini odemislerdir ya da oderler yani onemli olan kismi bu bence fikir belki soyeon dan cikmistir ya da ekipteki birisi onun anlattigi hayal ettigi seylere gore bunu onermistir onu bilemeyiz sirketlerin bu konuda dikkatli olmasi lazim yani bu olaylar cb nin de onune geciyor kendi ayagina sıkmak gibi birşey ki miyeon o kadar dikkat cekti ama simdi konusulan konu bu ne olursa olsun emek hırsızlığını hiç sevmem yaşı büyüdükçe daha iyi anlıyor insan küçük fanların olayı tam anlamayıp savunması da normal belki ama burada en buyuk pay sirketin olayi guzelce halletmesi lazim

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077