Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Türkiye’nin Şu An Ki Durumu

Ü

Üye silindi 181

Siyaseti burada konuşup ayrışmak yanlış. İnsanların siyasi tercihlerine göre ayrıştırmakta açıkçası saçma bir şey, burada maalesef bunun yapıldığını da gördüm. İki tarafta yanlış değil. Herkesin hassasiyetleri, öncelikleri farklı. Sadece sizin öncelikleriniz önemli olsaydı herkes oy kullanamazdı.
Bırakın bari Kore dizi şarkı konuşmak için girdiğimiz site eğlenceli bir yer olsun
İki tarafta yanlış değil deyip BARİ kullanman ne kadar boş biri olduğunu gösterir.

Konu Sahibi
aslı

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
13 MU ????????? yavrum dusunme boyle seyler ... deli misin ... benim 13 yasindaki kardesim siyaset konussa cizgi filmini acarim.. dusunme boyle seyler .. kafan daha piril piril daha yararli seylerle doldur kafani sinavdan yeni cikmissin (?) positif seylere odaklan .. 60 70 kusur yasindaki kodamanlarin pisligini birak onlari destekleyenler dusunsun
Yalnız ben 9 oluyorum..çizgi filmle alakam yok yani..geleceğimi düşündüğüm için böyleyim

Konu Sahibi
aslı

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
Saygı görmek istiyorsanız öncelikle karşıdaki insana saygı göstermeniz lazım. Bazı yorumlar aşırı abartı. Hepsini okuyamıyorum ne yazık ki. Size karşı bir saygısızlık edildiğini düşünüyorsanız raporlayın.
Bir konu açayım dedim herkes kavgaya tutuştu..

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Ben anlamıyorum Bu seçimden öncesine kadar kimse a partisine kimse C partisine oy verdiği için ki birbirini bu kadar aşağılamıyordu Ama gerçekten iki tarafı da körükleyen bir şeyler olduğunu düşünüyorum özellikle birileri olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu kadar ayrıştırılma ülke genelinde de tarihinde de normal değil. Dış minnaklar deyip alaya alınan bir durum var ortada ve ülke dışardan etkilerle Suriye savaşı Ukrayna Savaşı gibi etkilerle dağıtılamadığı için tarih boyunca da savaşlarla dışarıya karşı ülke her zaman çok şükür bir bütün olabildiği için ülkemiz eskiden beri iç problemlerle ayrıştırılmaya çalışıyor ekonomi sağ sol ayrımı gibi. Yıllardır bu ülkede hep bunu yapmaya çalışıyorlar ama ben yan komşusuna bu kadar hakaret edebilen bir konumu ilk defa bu yıl geldiğimizi düşünüyorum .Bir tane kadın figürünü koydular ve o kadın figürü hemcinsine Biz Kadın hakları derken kadına şiddet derken hakaret etti hem de o kadar ağır bir şekilde ve buna alkış tutan bir kesim var. Başka bir tarafta bir kadın mini etek giydiği için sen beni t**rik ediyorsun diyen bir adam var. Ben bunları o seçmen gruplarına mal etmem ama birileri iki tarafında birbirine düşmesi için bunları bilerek yapıyor. Bizi vatan millet diye birbirimizei düşürürler sözde ama sonunda kulis arkalarında karşılıklı geçip çay içerler bu insanlar ceplerini doldururlar bir şekilde ve biz ayrıştırıldığımızla kalırız. Bu ülke koalisyonda da koalisyondan sonra da 90'larda krizler gördü dünya krizler gördü. Hepsi gittiler bir yerde, sonunda siyasiler gider ama halk kalır. O yüzden 3 yıl sonra değiştirebileceğiniz bir insan için - süre zarfında ülkenin ne kadar gerilediğini ilerlediğini kendi takdirinize tabi- ama Insanlara parmak göstererek sen ona verdin sen buna verdin sen yapılan yardımları hak etmedin Siz ona oy verdiğiniz için bizim Gözümüz de değeriniz gibi ithamlar bütünlüğü parçalayan şeyler. Milliyetçiliğimizi ve bütünlüğümüzü kaybetmeyelim en çok bunları kaybedersek vatanımızı kaybederiz.

Konu Sahibi
aslı

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
NIYE OZUR DILIYOSUN YA 😭😭 fikir uzerine tartisilmadikca fikir olmaz bence su an sıkıntı cikabilecek bir sey yok lutfen kendini kotu hissetme
Herkes farklı bir şey diyince garip oldu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hepinizin fikirlerine saygı duyuyorum.Sadece birbirinize karşı saygılı olmanızı istiyorum.Tek ricam budur.İstediğiniz gibi tartışın ama birbirinizi kırmadan.İyi geceler hepinize<3.

M

mevsim

Yorumların hepsini okudum, ayrıştıranları bakarsanız görebilirsiniz. “Toksik”, “boş”, “ayrılalım zaten” ve daha fazlası denmiş bana karşı.
Açıkçası sadece üzüldüm, yorumlarınızı okurken. Burada siyasetin konuşulmaması destekçesi olmamın sebebi alakasız konularda da bana zıt yorumlar yapıldığını görmemdi. Açıkçası keyif aldığım bir yeri, keyif almadığım bir yere çeviren deneyim oldu aniden. Diyecek bir şey yok.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
senin yüzünden uyarı aldım ve yorumum silindi mağdur edebiyatı yapma bana cidden sinirleniyorum

bir daha yazarsam varya konuşmuyorum ne haliniz varsa görün
Sakin ollll. İstersen siteden biraz uzaklas sevecegin videolari falan izle cok gerilme degmez. Burada konusarak bir seyi duzeltemeyiz zaten moral bozmaya ne gerek var

Konu Sahibi
aslı

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
senin yüzünden uyarı aldım ve yorumum silindi mağdur edebiyatı yapma bana cidden sinirleniyorum

Üzülme bunun içimin sen bir şey yapmadın sorun onda<3

M

mevsim

ben mağdur edebiyatı yapmıyorum, uyarı almandan niye ben sorumluyum?

M

mevsim

ben kimseye ayrıştırarak davranmıyorum. özellikle adları aklımda tutup beğendiğim bir şey yazdığında beğenmemezlikte yapmıyorum, özellikle disliketa atmıyorum, biri soru sorsa diğer konuşarda cevap vermemezlikte yapmam.

M

mevsim

dün yazdığım şeyden sonra yaşadım, isimleri sayacak değilim