Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Twice Mı Blackpink Mı?

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Eveeeeeeeettttt
Daha önce ciklet bts mi bp mi yapmıştı.Bende dedimki why not?
*Hakaret falan kullanmayın*
*Saygı çerçevesinde fikirlerinizi belirtin*
Benim kimi seçeceğim belli adımdan ama örnek bırakıyorum.
Vokal
Grup olarak ikiside vokalde ortalama bence.Ama twice in vocal line ini daha güçlü buluyorum o yüzden twice≥bp bence.Yarım puan twicea.
Rap
BP>tw BP=1
Dans
Tw>BP tw=1
SP
BP=Tw(çok fazla sahne izlemedim o yüzden en emin olmadığım bu) ikisine de 1
Tw(2,5)>BP(2) çıktı benim yetenek olarak.
Visual olarak iki grupta güzel kızlardan oluşuyor maşallah 🔥🔥🔥
Bireysel olarak jisoo ama grup olarak twice derim.
Skandal/samimi.
Yani adımdan anlaşılıyor bence twicei kendime daha yakın görüyorum.Skandal olarak iki grupta da olaylar var.O kişinin ahlak/etik anlayışına kalmış.
Başarı
İki grupta gayet başarılı ama BP>tw bence bu konuda.Kpop dinlemeyen birine sorsan hangisini tanıyorsun BP çıkma olayı daha yüksek.Tanınırlıkları daha yüksek yani.

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
İki grubu da severim zaten tum uyelerini sevdigim 3 grup var bts BP twice yetenek açısından oyle birbirlerinden ne çok ustunler ne de cok alttalar bence ama blackpink sahne karizmasi olarak twice de is ahlaki olarak benim terazimde daha agir basiyor ilk çıkış yaptiklari zamanlara bakarsak blackpink daha yetenekli geliyordu bana daha cok potansiyeli olan grup derdim twice da daha cok gelismesi gereken uyeler vardi simdi baktigim zaman kpop standartlarinda hepsi iyi diyorum BP den daha cok beklentim vardi benim icin en azindan olmadi malesef populerlik acisindan ise blackpink net onde yani su an twice sadece japonyada BP yi sollar orasi ayri ama iki grup da stadyumlari dolduruyor gayet basarililar bu konuda iki grubun da agirligini koydugu listeler var bireysel ve grup olarak kimi sectigime gelecek olursak BP diyorum yetenekle basarilarla da pek alakasi yok bu durumun hem onlarla buyumem hem uyelerin kisilik ozellikleri vs bana daha yakin geliyorlar ornek aldigim grup blackpink yani bir gun onlar gibi basarili olmak istiyorum sadece 💗💗💗🖤🖤🖤🖤

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
vokalde bp>>>>twice
üye sayısına bakarak yorum yaptığımda twice'da eleyeceğim çok fazla üye var
bp de teknik açıdan lisa hariç kimseyi çıkaramazsınız o da kızın alanı değil zaten

rap bp>>>>>twice
yani açıklamaya gerek bile yok bence

dans
twice>>>bp
genel olarak twice'ın kareografilerini izlemeyi çok seviyorum çünkü kalabalık gruplarda ayrı bir seyir zevki veriyor e uyumları da güzel daha ne olsun

visual
bp=twice
iki grubun üyelerini de güzel buluyorum

performans
bp izlemeyi daha çok seviyorum bu belki de şarkılardan dolayıdır

başarı
bp>>>>twice

solo olarak twice nasıl olur tüm üyelere hakim değiliz maalesef ama nayeon gerçekten çok iyi bp üyeleri solo olarak fazlasıyla tanıtım yaptıklarından sırıtmıyorlar hepsinde bir alışmışlık var bu yüzden iyiler

skandal
bp daha fazla skandala sahip tabii bu kimin neyi skandal olarak gördüğüne göre değişir genel olarak skandal adı altında açılan başlıklar için diyorum daha fazla diye.

samimiyet
iki grup da samimi bp daha fazla tanısam da twice samimiyetinden şüphe ettiğim bir grup değil ki hem kalabalık bir grup olmalarına hem de genelde kız gruplarının bir süre sonra yaşadığı genel dağılmaya rağmen bir arada kalmalarına bakarsak bağlarının güçlü olduğu ortada