Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Txt 13 Ekimde Geri Dönüyor.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Txt 13 Ekimde The Name Chapter: FREEFALL albümüyle geri dönüyor.

Screenshot_20230829_181741_Instagram.jpg

Albüm hakkında beklentileriniz nelerdir?

Ben Txt şarkılarını seviyorum. Son albümleri çok güzeldi. Özellikle bside'ları ana şarkıdan daha çok sevmiştim. Merakla bekliyorum

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Txt 13 Ekimde The Name Chapter: FREEFALL albümüyle geri dönüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 9636

Albüm hakkında beklentileriniz nelerdir?

Ben Txt şarkılarını seviyorum. Son albümleri çok güzeldi. Özellikle bside'ları ana şarkıdan daha çok sevmiştim. Merakla bekliyorum
Hazır forumdan kullanicilar geliyorken moa olan ece diye tatli bir kullanici vardi o da gelsin😭

Ü

Üye silindi 187

İsimden ve logonun temasından yola çıkarak bir tahmin yapıcam bence ı know ı love you tarzı bir şey gelicek ama rock değil hiphop bir parça olabilir.Logo çizimden oluşuyor tam böyle lise dizilerinde çizim yapan çocuğun çizim defterindeki semboller gibi geldi logo bana.TXT'nin evren hikayesini bilmiyorum ama freefall melankolik bir hava verdi.Sonbahar dönüşü olacağı için de mealonkolik bir havayla dönmeleri daha muhtemel.

Konu Sahibi
Lilac

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
İsimden ve logonun temasından yola çıkarak bir tahmin yapıcam bence ı know ı love you tarzı bir şey gelicek ama rock değil hiphop bir parça olabilir.Logo çizimden oluşuyor tam böyle lise dizilerinde çizim yapan çocuğun çizim defterindeki semboller gibi geldi logo bana.TXT'nin evren hikayesini bilmiyorum ama freefall melankolik bir hava verdi.Sonbahar dönüşü olacağı için de mealonkolik bir havayla dönmeleri daha muhtemel.
Txt'nin slow şarkıları çok güzel oluyor. Bside anti-romantic, ferewall neverland gibi olacak bence. Title için daha loser lover gibi bir şey gelebilir bence.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

büyük ihtimalle emo tarzı bir şeyle dönecekler ve sonunda full albüm aldık aşırı heyecanlıyım inşallah bighit önceki eralara göre daha düzgün promo yapar
Bighitin herhangi bir albüme düzgün promo yapacağına olan inancımı kaybettim ben 😭