Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Unutulan Skandallar (Kabarık Dosya)

Tepki
297
Ben kpop a ara ara gelip giden biriyim mesela seungri olayını kaçırmıştım var mı kaçırdığım bi kabarık dosyayı açalım bacılar sösmms (yarrgılamak falan değil kendi idollerimide yazıyorum öyle sohbet olsun torba dolsun dmdm)

IU kliplerinde pedofili imgeleri olayı
Siwon un köpeğinin komşusunu ısırması ve komşunun ölmesi
Irene zorbalık olayı
Chanyeol ün sahte sevgilisi (🙄)
Heechul ve bir üyeyle kavgası smsmmsm
Sujudan birinin trafik kazası skandalı vardı dimi kangim miydi? (Emin dedğilim)
Taeyeon Baek ilişki bombası (skandal değil ama ben çok şaşırmıştım hala pr olabilir mi diyorum)
Chen evlilik (bilmeyen var mı? Kdmdm)
Kris tao luhan (luhan kariç ikisinin zerre sevemiştim)

benden bu kadar var mı arttıran?

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,785
Ayyy su Tao sonra çok rezil bir kişiliğe bürünmüştü kris de hapse falan girecekti sonra noldu ikisi de napti bilmiyorum. Luhanin da bir sevgilisi vardı hala sevgililer mi acaba ki
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence seungri ve yaptığı igrenclikler de unutuldu. Nth room unutuldu.

Konu Sahibi
hyrnsgülfirstlady
Tepki
297
Ayyy su Tao sonra çok rezil bir kişiliğe bürünmüştü kris de hapse falan girecekti sonra noldu ikisi de napti bilmiyorum. Luhanin da bir sevgilisi vardı hala sevgililer mi acaba ki
luhan temiz ya bilidğim ama kriss en baştan zorbanın biriydi oyunlarda bile Junmyeon a zorbalık yapıyordu şaka falan diyenler var da külahıma anlatsınlar çocuğun beynine beynine vurdu çekiçle…

Bence seungri ve yaptığı igrenclikler de unutuldu. Nth room unutuldu.
Seungri jennie kadar konuşulmadı ki…

waldorfism

Trainee
Tepki
368
Zico'nun olayları. Jay Park'ın 'Bana Allah gibi tapacaksınız' (direkt Allah kelimesini kullanması), CL'in bı şarkısında kuran okuyan birinin sesini kullanması, Mamamoo black face, N word olayları (komple sektör) ve JYP'Nin tarikat olayı. Beş yıl önce açıklama gelecekti hala bekliyoruz o açıklamayı
Zico nasıl sıyrıldı hala şaşırıyorum any song patlayınca herkes unutverdi

Konu Sahibi
hyrnsgülfirstlady
Tepki
297
çilek reçeli olayı ne bide yeol ne demiş snsd ye? Karina nında Exo Kai ye dediği bi sms vardı şimdi hatırladım
Skandal diyemem ama mesela Mina ile bambam in fotoğraf olayını çoğu kişi bilmez veya mamamoo nun çilek reçeli olayı feci olmasına rağmen doğru düzgün konuşulmuyor birde pek önemli değil ama chanyeolun snsd e laf attığı ssler ifşalanmıştı eskiden. Daha bildiğim çok var ama şuan aklıma gelmiyor gelirse güncellerim dkdjjd aklıma birtane daha geldi ama biraz riskli olduğu için yazmak istemiyorum çünkü fanları kızıyor söyleyince

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,516
kyuhyun twitter hesabından bir kisinin sm idolleri evlenmemeli tarzında attığı postu beğenmisti o zamanlar da jongdae'nin evlilik haberi yeni yeni cıkmıstı o yüzden exoller cok tepki gösterdi sonraki gün de yanlıslıkla beğendim diyip sıyrıldı isin icinden xkskxksldkxk

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,785
Skandal diyemem ama mesela Mina ile bambam in fotoğraf olayını çoğu kişi bilmez veya mamamoo nun çilek reçeli olayı feci olmasına rağmen doğru düzgün konuşulmuyor birde pek önemli değil ama chanyeolun snsd e laf attığı ssler ifşalanmıştı eskiden. Daha bildiğim çok var ama şuan aklıma gelmiyor gelirse güncellerim dkdjjd aklıma birtane daha geldi ama biraz riskli olduğu için yazmak istemiyorum çünkü fanları kızıyor söyleyince
Çilek reçeli olayı nedir?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Ben kpop a ara ara gelip giden biriyim mesela seungri olayını kaçırmıştım var mı kaçırdığım bi kabarık dosyayı açalım bacılar sösmms (yarrgılamak falan değil kendi idollerimide yazıyorum öyle sohbet olsun torba dolsun dmdm)

Irene zorbalık olayı
Taeyeon Baek ilişki bombası (skandal değil ama ben çok şaşırmıştım hala pr olabilir mi diyorum)

Yalnız luhanın visual>>

Ü

Üye silindi 189

Irene zorbalık olayı

siwon hangi siwon acaba oyuncu olan mi bilgibalabilir miyim lutfen

• Alev
Reactions: ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Çilek receli olayi ne bir de son olayi soyler misin

Ü

Üye silindi 189

cilek receli ve chanyeol meslesini aciklar misin lutfen

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Jessi nin boa ya gay ve homofobifik hakaretler etmesi ve davalık olmaları bdhebxhdbdbdhd.Ailee nin kendi çıplak görüntülerini yaydığı için davalık olması,bu da skandall değil lia nın çıkış öncesi erkek arkadaşı olması ve sevgilisinin ona itafen şarkı yazması hayranları bile bilmiyor

Konu Sahibi
hyrnsgülfirstlady
Tepki
297
Çilek reçeli olayı: Mamamoo bir fan etkinliğinde bir şarkı önermişti hatta birbirlerini şarkıda geçen sözlerle kaydettiklerini söylemişlerdi ve eğlenceli bir şeymiş gibi anlatmışlardı ama şarkı aşırı aşırı kötü sözlere sahip bir şarkı. Bir adamın kız arkadaşını vahşice katletmesini anlatıyor eskiden sitede vardı ama silinmiş sanırım ben sözlerini bulamadım bulabilen varsa atabilir.
Chanyeol olayı:

Karina olayını ise duymuştum hatta bazı bts üyelerine de çirkin dedi deniliyordu ama sm yalanlamıştı o yüzden kapanmıştı şuan unutulsa da o zamanlar hem exollerden hem armylerden linç yemişti hatta biz bu kızı sektörde barındırmayız diyolardı sjskqjkwhsjqhewjajsk

Edit: Ay link açılmıyor chanyeol olayı bu
Karina da o zaman garip bişi dememişti aslında kendi fikrini söylemiş kız doğruysa da kai yi çirkin bulduğunu hatırlıyorum exo eskisi gibi popi değil falan demişti ee kemdş fikridir küfür mü etmiş nope aynı şekilde Yeol ünde kendi fikri garip bişi dememişler…

Ü

Üye silindi 189

Jessi nin boa ya gay ve homofobifik hakaretler etmesi ve davalık olmaları bdhebxhdbdbdhd.Ailee nin kendi çıplak görüntülerini yaydığı için davalık olması,bu da skandall değil lia nın çıkış öncesi erkek arkadaşı olması ve sevgilisinin ona itafen şarkı yazması hayranları bile bilmiyor
aille kendi yaymadi eski erkek arkadasi yaydi diye biliyorum adi herif