Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Uranyum Foruma Veda Ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
960
Hayır gitme eğer ciddiysen seninle uğraşma planlarım vardı benim suya düşürme lütfen eğlenecektim:((
Zaten aranıyor arkadaş gel benimle uğraş demek istiyor resmen sksjsk (ama napalım tek erkek o oluncada iyi espriler çıkıyor)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Abi destan mı yazıyosun ben şimdi bunu ortaya attım diycek birşey de yok diyip ne diyebilirim diye mi düşünüyorsun?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Zaten aranıyor arkadaş gel benimle uğraş demek istiyor resmen sksjsk (ama napalım tek erkek o oluncada iyi espriler çıkıyor)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Abi destan mı yazıyosun ben şimdi bunu ortaya attım diycek birşey de yok diyip ne diyebilirim diye mi düşünüyorsun?
Eğleniyoruz da espriden anlıyor umursamaz biri tam ideal yani

romo

Trainee
Tepki
217
Vay anasını, hiç muhabbetimiz olmadı ama bol şans

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
@Uranyum şimdi gidiyorsun bari hislerimi dökeyim. Sen gerçekten çok iyi ve samimi bir adminsin. Eğlencelisin. Senin eksikliğin çok fazla hissedilecek. Keşke gitmeseydin ama hayat şartları bunu gerektiriyormuş. Seni seviyoruz Uranyum, umarım her şey istediğin gibi gider ❤️ sen de kendine iyi bak 🙁 (gece gece ağlattın beni emekli Uranyum, of çok duygusallaştım cidden)

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Gider ayak bir kaos çıkarayım dedim :D

Neyse işin aslı söyle:

images

:D :D Şaka bir yana.

İşim gereği uzun bir iş gezisine çıkıyorum. Büyük ihtimalle internete pek girmeyeceğim.

Ek olarak bir kaç gündür düşündüğüm yaş ve kültür olarak buraya ait olmadığımı hissettim. Biraz üst üste geldi. Belki denk geldi :giggle:
O yüzden forumdan ayrılma kararı aldım.

Bir sorun çıktığında @NetizenAdmin @Prenses Ciklet ilk yetkili kişilerdir. Kendilerinden destek alabilirsiniz.

Buradan seven ve sevmeyen arkadaşlara kendilerine iyi bakmalarını diliyorum ❤️

Öyle mi ? Umarım işler senin için yolunda ve güzel gider. Yolun açık olsun Uranyumcuğum💞💞💞

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Ek olarak bir kaç gündür düşündüğüm yaş ve kültür olarak buraya ait olmadığımı hissettim. Biraz üst üste geldi. Belki denk geldi :giggle:
O yüzden forumdan ayrılma kararı aldım
Bence denk gelmiştir. Bende yaş olarak büyüğüm ama kimseden saygıda kusur ya da sen yaşlısın kafamız uyuşmaz diye bir tepki görmedim. Herkes çok nazik yaklaşıyor. Benimde ara sıra anlamadığım konuşmalar oluyor, o sıralar anlıyorum yaş farkını 😂 Bazen uzaklaşmak iyi geliyor insana, kafanı dinleyip işlerini halledip geri dönersin umarım. İyi yolculuklar. 🌼

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
@Uranyum
Gitmeni ne kadar istemesem de sen nasıl daha mutlu olacaksan öyle olsun. Seninle vakit geçirmek çok güzeldi. Sana çokça teşekkür ediyorum. Bana farkında olmasan da farklı bakış açıları kattın.
Gerçekten zeki, olgun, eğlenceli, komik, yardımsever çok iyi kalpli birisisin. Umarım bundan sonra hep mutlu olursun. Kendine çok iyi bak. Yolun açık olsun
Hakkını helal et 💚

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
960
@Uranyum nereye gitmesi daha benim isteklerle rozet vardı şaka bir yana,
sen gidersen altyapı önemli değil foruma yazılım ve yenilik ekleyecek kişiler yok gibi görünüyor. Tm iş gezin özel hayatın vs. olabilir ama böyle bir ortam yaratıp kanatlanıp kuş olman hiç hoş değil. Bir süreliğine hesaba girmezsin bir gün aklına gelir girer gene gidersin temelli gitmek olmaz ama gönlün olacaksa futbolcuları tanıttığımız ve destan etkisi yaratan maçları başlık olarak hazırlayalım sksjksk
Birde asgari ücretle çalışıyorum esprisi patlatıp yurt dışına iş gezisi diyorsun vsksjk öyle asgari ücretle çalıştırıp iş gezisine yurt dışına götüren iş yerleri varsa söyle de aklımızda bulunsun.
İyi Yolculuklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...