Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Üyelerin Tanışma Hikayeleri🤭

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Hshdhdhdj hah başlığı açma vesilelerimde gelmiş 😂😂 gece üçlüden birinin wp konuşmalarını paylaşması üzerine merak edip açmıştım 🤭🤭 hedef gösterir gibi olmamak adına etiket atmadım ama anlattığınız için teşekkürlerrr🌸🌸
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hdjjdjd cebren ve hile ile 😂😂 yine de gerçek hayatta samimi olduğun biri ile burada olmak güzel olmalı 😍
Deseydin direk kardeş siz ne ayak diye alınmazdık yani 😂

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Şimdi ben anlatıyorum dinleyin @Zzz ve @52Hertz vıttırıvızzakları
Attack on Titan için konuşuyorduk ama baktım yazışmalarımız devam edecek forumda grup kurdum. Orada da sohbet koyulaşınca dedim gelin discorda gecelim. Aslında wpye geçelim derdim de farklı düşünmesinler diye öyle dedim orada da konuştuk ama bir ara aramız kötü oldu ve gruplardan çıktık 😒 ben daha sonra dcyi sildim ama baktım kimse beni sormuyorrr yaazdım hayırsızlar niye sormuyonuz diye. Biri dedi ben sildim diğeri de konu bulamadım yazmadım dedi dedim pu size. Neyse dedim wpye geçelim ve @Zzz grup kurdu. Sonra kendi grubumu da kurdum orada biraz hüküm sürdüm baktım benlik değil @Zzz ye verdim. Sonra sohbetimiz baya bir koyu oldu ama özelimizi her yere atmak zorunda değilsin @52Hertz
Aynı sınıf grubuna attığın gibi 😁 neyse benim bir gönül işim de vardı ve benle baya bir dalga geçiyorlar ama ikisinin de kozu bende olduğu için ben onlarla daha fazla dalga geçiyorum öyle yani 🤗

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir huyu vardır 😎

ben daha sonra dcyi sildim
Dcyi silmesinin sebebi orda kraliçe gibi davranıp canının istediğinin mesajını silip diğerini susturmaktı. Tabi @52Hertz ciğimle biz buna boyun eğmedik ordan çıktık @chewy nin koltuğu sallandı
baktım kimse beni sormuyorrr yaazdım hayırsızlar niye sormuyonuz diye. Biri dedi ben sildim diğeri de konu bulamadım yazmadım dedi dedim pu size.
3 gün geçmişti, huzur ve sessizlik dolu o güzel 3 gün. Dün gibi hatırlarım 🥹 O ara saracak kimseyi bulamayınca baktım forumdan mesaj atmış ağlıyor. Gönül işleri de sallanıyor. Dedim ben grup açayım bari orda anlat derdini
@@Zzz grup kurdu. Sonra kendi grubumu da kurdum orada biraz hüküm sürdüm baktım benlik değil @@Zzz ye verdim
Ben yanlışlıkla grup yerine topluluk açmışım orda isteyen kendi grubunu kurabiliyormuş. Bu @chewy hanımefendisi bir anda discorddaki premses olduğu zamanları hatırladı üstünlük kurmaya çalıştı. Bilmediği şey ipler hâlâ benim elimdeydi 😎😎
Kendi grubu yalan oldu kedi gibi miyavlıyor şu an 🤭

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir huyu vardır 😎

Dcyi silmesinin sebebi orda kraliçe gibi davranıp canının istediğinin mesajını silip diğerini susturmaktı. Tabi @52Hertz ciğimle biz buna boyun eğmedik ordan çıktık @chewy nin koltuğu sallandı

3 gün geçmişti, huzur ve sessizlik dolu o güzel 3 gün. Dün gibi hatırlarım 🥹 O ara saracak kimseyi bulamayınca baktım forumdan mesaj atmış ağlıyor. Gönül işleri de sallanıyor. Dedim ben grup açayım bari orda anlat derdini

Ben yanlışlıkla grup yerine topluluk açmışım orda isteyen kendi grubunu kurabiliyormuş. Bu @chewy hanımefendisi bir anda discorddaki premses olduğu zamanları hatırladı üstünlük kurmaya çalıştı. Bilmediği şey ipler hâlâ benim elimdeydi 😎😎
Kendi grubu yalan oldu kedi gibi miyavlıyor şu an 🤭
Yaw bari yalan söyleme şimdi gitsem konuşacak konunuz olmaz sizin hayatsız bedeviler sizi pü

Ayrıca @52Hertz e çok güzel laflar öğrettim kavga ederseniz aklınızda bulunsun 😉

Daha yazmayacağım sizinle upraşamam @Zzz @52Hertz zaten yeterince darlıyorsunuz beni 😒

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Yaw bari yalan söyleme şimdi gitsem konuşacak konunuz olmaz sizin hayatsız bedeviler sizi pü

Ayrıca @52Hertz e çok güzel laflar öğrettim kavga ederseniz aklınızda bulunsun 😉

Daha yazmayacağım sizinle upraşamam @Zzz @52Hertz zaten yeterince darlıyorsunuz beni 😒
Her zaman yaptığını yap ve işine gelmeyince kaç 😎
@52Hertz ve @Zzz :25
@chewy:0 😘

Konu Sahibi
haneull

haneull

Rookie Idol
Tepki
613
Deseydin direk kardeş siz ne ayak diye alınmazdık yani 😂
Hzhdhdjd hoşuma gitti canım referans aldım diyelim 😂😂😂
Şimdi ben anlatıyorum dinleyin @Zzz ve @52Hertz vıttırıvızzakları
Attack on Titan için konuşuyorduk ama baktım yazışmalarımız devam edecek forumda grup kurdum. Orada da sohbet koyulaşınca dedim gelin discorda gecelim. Aslında wpye geçelim derdim de farklı düşünmesinler diye öyle dedim orada da konuştuk ama bir ara aramız kötü oldu ve gruplardan çıktık 😒 ben daha sonra dcyi sildim ama baktım kimse beni sormuyorrr yaazdım hayırsızlar niye sormuyonuz diye. Biri dedi ben sildim diğeri de konu bulamadım yazmadım dedi dedim pu size. Neyse dedim wpye geçelim ve @Zzz grup kurdu. Sonra kendi grubumu da kurdum orada biraz hüküm sürdüm baktım benlik değil @Zzz ye verdim. Sonra sohbetimiz baya bir koyu oldu ama özelimizi her yere atmak zorunda değilsin @52Hertz
Aynı sınıf grubuna attığın gibi 😁 neyse benim bir gönül işim de vardı ve benle baya bir dalga geçiyorlar ama ikisinin de kozu bende olduğu için ben onlarla daha fazla dalga geçiyorum öyle yani 🤗
Müthiş bir anlatım HSHDHDHD daimi dost olursanız torunlarınıza kadar gider bu hikaye dhhdhdjdjd🤣🤣

Yorumlarda anlaşanlar derneğinin 2. üyesi nasıl ben olmam? 😱 O kadar Jaejoong&Junsu dedikodusu yaptık. Herşey yalan mıydı? 🤧
Sus panda inanırımmmmm😭😭 senin zaten çoktan bir yuvan var☹☹ tavşan arven hep seni etiketledi🥺 seni nasıl derneğime alırım😪

Konu Sahibi
haneull

haneull

Rookie Idol
Tepki
613
Sad Best Friends GIF by Lisa Vertudaches

Konu Sahibi
haneull

haneull

Rookie Idol
Tepki
613
Pki 🥺
Kalp kırıklığımla dolu olan bavulumu nereye koymuştum? Hah buldum burdaymış. Gideyim bari. 🤧
Git.. git... gitme dur yalan söyledim..
Pandaaa😭😭
panda hug GIF

Ay bu drama bana fazla geldi cok kötü bir oyuncuyum Shhdjdjdjd gifi bile yanlış yere atmışım benden olmaz😂😂

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Git.. git... gitme dur yalan söyledim..
Pandaaa😭😭

Ay bu drama bana fazla geldi cok kötü bir oyuncuyum Shhdjdjdjdj😂😂😂
Ay aşkım yalan söyledim diye kandırma Pandacığımı o birazcık drama Queen ondan böyle takma yani şekerim

Konu Sahibi
haneull

haneull

Rookie Idol
Tepki
613
Siyaset konuşulacaktı ama başlık altında konuşmak uygun görülmüyordu. Dedim gelin grup açıyoruz.
Grup açtık, @Bloom🔥 @floreiser ile boyle başladı arkadaşlığımız. Zaman geçtikçe daha da samimileştik. Forumdan tanıdığım sıradan biri olmaktan çıktılar, yakın arkadaş olduk💗

Sonra da bizim harem büyüdüü @revelimderevelim @ziggystardust @Melc @Prenses Ciklet @inx @danbi @Tubisss hepsiyle ayrı ayrı yakınlaştık🔥 7 aydır süren güzel bir arkadaşlığımız var💗😋
Herkesin yeri bende ayrı 💗

@Tenebris ile de valo(oyun) sağ olsun, öyle yakınlaştık. Şimdi birlikteyiz, sevgiliyiz 💝💝🥹

@Gülzssx🐢 zaten kardeşim 🤧 Okuldan eve gelince tanıştım kendisiyle.
Siyaset bilimi okuyordun dimi hatırlıyorum 😅😅 bende kamu mezunuyum🥲
Forum ne kadar çok arkadaşlık oluşturmuş yaa 😍😂😂
Ve abla olduğun nasıl belli hjdjdjdj😂😂