Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dinle Yeni Cb Geliyor+Full Albüm Tanıtımı Geldi

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
660
BOYNEXTDOOR'un 2. Mini albümü "HOW?" için HYBE yeni tanıtım videosu ekledi.
9 Nisan gece yarısı (KST) çaylak erkek grubu, gelecek albümde yer alan yeni şarkılarla ilgili parça spoilerını açıkladı. Yeni albümde "Our", "Amnesia", "So Let's go see the stars", başlık parçası "Earth,wind & fire", "Life is cool", "Dear.My darling" ve "Earth,wind & fire"ın ingilizce versiyonu yer alıyor.
15 nisan'da yeni albümle cb yapacaklar.

marin

Trainee
Tepki
639
Çıkışlarından beri dinliyorum ben bu bebişleri ve müziklerini çok beğeniyorum. Geçen yıl tüm şarkıları çalma listemdeydi. Hatta Spoti’de ilk takip eden yüzde 2 gibi bir istatistiğe bile dahil olmuştum 😅
HYBE onca ortalama gruba medya oyunu yaparken bu çocukları başı boş bıraktı resmen. Gerçi KOZ da biraz daha gayret göstermeli parlatmak için. Umarım bu geri dönüşle ilgileri toplarlar. Merakla beklemedeyim ben yeni albümü 🥰

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
660
Çıkışlarından beri dinliyorum ben bu bebişleri ve müziklerini çok beğeniyorum. Geçen yıl tüm şarkıları çalma listemdeydi. Hatta Spoti’de ilk takip eden yüzde 2 gibi bir istatistiğe bile dahil olmuştum 😅
HYBE onca ortalama gruba medya oyunu yaparken bu çocukları başı boş bıraktı resmen. Gerçi KOZ da biraz daha gayret göstermeli parlatmak için. Umarım bu geri dönüşle ilgileri toplarlar. Merakla beklemedeyim ben yeni albümü 🥰
BTS dışında bir grup fandomuna gireceğim kadar ilgimi çekmemişti ama Boynextdoor ortaya çıkınca işin rengi değişti jdjdh
Ben çok seviyorum bu çocukları.Umarım daha büyük başarılara doğru giderler🤗