Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Yg Entertainment, "G-Dragon" Ticari Marka Başvurusunun Yenilenmesini Tamamladı... Neden?

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
AVvXsEg0aJUo74md15l-xecXqrjthqGjsYlf53oosyrGFXvssisz2Yhk5l2r26ypTe3sKUoL1xvnZJWFKJpSFXi2tQL3XVzLFQdiXuS-z29jP2mSmgr0Rs_01WgC-_bnyosXVkmgrm_1yzYvwyKzDBz6BvQQVuU4RT_Y5tKucwao-X0FbyqnFBVSPPpG7xX3xgw=s16000

YG Entertainment, "G-Dragon" ticari marka başvurusunun yenilenmesini tamamladı... Neden?

Sırf GD YG'den ayrılıyor diye.
G-Dragon'u kullanmaya devam etmesini imkansız hale getiriyorlar.
O zaman G dragon kendi adını sahne ismi olarak kullanabilir. Kwon Jiyoung ismide çok biliniyor

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Yani çok sevdigim bir kisilik degil ama zaten birkac sozlesmesini yeniledi askerden doneli geri donus de vermediniz iyi sekilde ayrilabilirlerdi ben boyle sanatcilarin emeginin uzerine cokulmesinden hoslanmiyorum gitse bile marka degerinden paramiza bakalim dediler heralde sonucta sarkilarinin cogunu kendisi yapmis soylemesine engel olmaz bence bu durum

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Yani çok sevdigim bir kisilik degil ama zaten birkac sozlesmesini yeniledi askerden doneli geri donus de vermediniz iyi sekilde ayrilabilirlerdi ben boyle sanatcilarin emeginin uzerine cokulmesinden hoslanmiyorum gitse bile marka degerinden paramiza bakalim dediler heralde sonucta sarkilarinin cogunu kendisi yapmis soylemesine engel olmaz bence bu durum
YG nin ilk defa yaptığı değil bu aslında 🤦‍♀️

Lee Hi ayrılacağı zaman da yapmıştı ama kıza verdiler tıpış tıpış geçenlerde de Lisa'nın gerçek isminin hak sahipliğini almıştı. Ve soy ismi ile birlikte!!

7b29eb46a94b5bb55e68697c46bb00c397943a8db66c9059e964cbdb88e3979d.png

Bende Jiyong'u hiç sevmem ama YG'yi Big3 yapan kişiler Bigbang'di. Resmen nankörlük ettikleri. Ayrıca Jiyong ile Taeyang'ı da tehdit ettikleri biliniyordu eğer ayrılırlarsa şirketten isim haklarını vermeyecekleri ile ilgili. Yani Jiyong her şeyi bile bile böyle bir karar aldı.

Ü

Üye silindi 187

YG'nin yönetim kadrosunun bir yozlaşma içinde olduğunu gösteren sekiz bininci olay galiba.GD bu durumdan rahatsız olursa belli eder rahat durmaz ama yg cidden tepeden tırnağa değişikliğe gitmeli özellikle de o yang hyun suk neden hala şirketin başında?