Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yks

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
bu haftasonu olan sınava bende ilk kez gireceğim ama çeşitli sağlık sorunlarından dolayı ayt ye doğru dürüst çalışamadım hiç sınava gireceğim okulda uzak tytye girip kendimi denesem ama ayt ye hiç girmesem diyorum arkadaşlarım salak mısın gir diyolar ama üşengeçliğim burda da peşimi bırakmıyor
boşboşun kitapçık israf edicem sonuç olarak gireyim mi sizce ne diyosunuz

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
bu haftasonu olan sınava bende ilk kez gireceğim ama çeşitli sağlık sorunlarından dolayı ayt ye doğru dürüst çalışamadım hiç sınava gireceğim okulda uzak tytye girip kendimi denesem ama ayt ye hiç girmesem diyorum arkadaşlarım salak mısın gir diyolar ama üşengeçliğim burda da peşimi bırakmıyor
Gir bence sinav belki kolay belki senin bildigin yerden cikar belki sanslisindir ilham gelir mesela ben fizikten calisarak 45 almistim hepsini sallayarak 75 aldim. Hicbir sey yapamazsan mantikli sallarsin şöyle okursun en yakın dogru geleni isaretlersin

Ü

Üye silindi 181

Bence salla ben öyle yapmayı düşünüyorum

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
Gir bence sinav belki kolay belki senin bildigin yerden cikar belki sanslisindir ilham gelir mesela ben fizikten calisarak 45 almistim hepsini sallayarak 75 aldim. Hicbir sey yapamazsan mantikli sallarsin şöyle okursun en yakın dogru geleni isaretlersin
evet heycanım filan azalır ama ben genel olarak sınavlarda vs sıfır stres yapan biriyim girdiğim hiçbir sınavda heycanlandığımı hatırlamıyorum açıkçası tabi seneye adam gibi çalışıp girdiğimde heycanlanırım o da var cşmdpvkdfks
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle gir. O heyecanı yaşa ki olmazsa seneye denediğinde heyecanın azalsın. Hem sırf çalışmadım diye girmemezlik yapma, dene kendini, soruları gör.
haklısın aslında giriyim en iyisi

Ü

Üye silindi 181

evet heycanım filan azalır ama ben genel olarak sınavlarda vs sıfır stres yapan biriyim girdiğim hiçbir sınavda heycanlandığımı hatırlamıyorum açıkçası tabi seneye adam gibi çalışıp girdiğimde heycanlanırım o da var cşmdpvkdfks
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

haklısın aslında giriyim en iyisi
Para verdin bir de boşa gitmesin

digustingshaat

Trainee
Tepki
202
sevgili arkadaşlar canlarım ben 3 kere girdim bu sınava sfghsdgfywgfyuwegfywg lütfen kendinize çok yüklenmeyin hayatınızda kendinizden başka kimseyi memnun etmek zorunda değilsiniz başarılar öpüyoruuuuuuuuuuuum :)