Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yöneticiler & Moderatörler?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Yöneticiler her hangi bir özel mesajı (PM) görebiliyorlar mı? Sorumu kategorisini değiştirmek veya silmek istersem moderatörden mi yöneticiden mi istemeliyim (daha önce bir kez yöneticiden bir sorumu silmesini istemiştim ama daha çok hangisi bu tür işlerle ilgileniyor merak ediyorum) ve son olarak neden açtığım bir konuyu ben kendi başıma silemiyorum özellikle bir nedeni var mı yoksa forum yapısı gereğiyle mi?

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Yöneticiler her hangi bir özel mesajı (PM) görebiliyorlar mı? Sorumu kategorisini değiştirmek veya silmek istersem moderatörden mi yöneticiden mi istemeliyim (daha önce bir kez yöneticiden bir sorumu silmesini istemiştim ama daha çok hangisi bu tür işlerle ilgileniyor merak ediyorum) ve son olarak neden açtığım bir konuyu ben kendi başıma silemiyorum özellikle bir nedeni var mı yoksa forum yapısı gereğiyle mi?
ay Aklımdaki soruları sormuşsun elini ve ayağına sağlıkkk ve + olarak yorumda bir yorumumu siliyorum ama silmek işe yaramıyor çünkü başkaları silinen yoruma
tıkladığı zaman okuyabiliyor bu yüzden pek anlam kalmıyor

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
ay Aklımdaki soruları sormuşsun elini ve ayağına sağlıkkk ve + olarak yorumda bir yorumumu siliyorum ama silmek işe yaramıyor çünkü başkaları silinen yoruma
tıkladığı zaman okuyabiliyor bu yüzden pek anlam kalmıyor
Benim bildiğim tek vipler silinen mesajı okuyabiliyor aşkım (kraliçe yönetici ve moderatörler de okuyor sanırım)

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
özel mesajları görmüyorlar demi ?

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Hayır hiç kimse özel mesajlarınızı göremez.

Evet kategori taşıma ve silme işine modlar veya yöneticiler bakıyor. O an aktif olan kişilerden birinden isteyebilirsin. Bana yazarsan yardımcı olurum.
Özel mesajları uranyum dahi kimse göremiyor.
Başlıklarınızla veya yorumlarınızla ilgili bir problem olduğunda o an aktif olan moderatörlere ulaşmanız daha iyi olur + Ciklete

🌙Siz ikinize de çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz ve pmleri uranyum dahil kimsenin görmemesi içimi rahatlattı, nedense böyle bir soru düşmüştü aklıma; bir şey olduğu zaman on an kim aktifse (moderatör or yönetici) ona yazarım. 💛

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Kimse özel mesajlarınızı okuyamaz.
İkisinden de isteyebilirsin ama öncelik moderatörün görevi.
Konu silmek forumu ve paneli bozmakta. Bir konuyu sildiğinde arkaplanda forum panelinde birbirine karışmalar olabilir, özellikle tablolarda vs. O yüzden gerek görülmediği takdirde silme işlemi yapılmıyor.
Merak ettiğim diğer iki sorunun da cevabını öğrendim. Teşekkür ederim